Як виїхати в Америку працювати. Як працювати в сша.

Сполучені Штати Америки завжди були привабливі для шукачів роботи з усіх куточків світу. Незважаючи на фінансові труднощі, Америка може надати багато можливостей заробити. Якщо ви знаєте хоча б трохи англійську мову, у вас є всі шанси виконати це завдання.
Вам знадобиться
  • - портфоліо;
  • - закордонний паспорт;
  • - віза;
  • - готівка;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Розпишіть ті активи, які ви маєте на даний момент. Зрозумійте, що влаштуватися на роботу за кордоном, а вже тим більше в США, не так просто, не маючи якихось навичок або знань. Чим краще у вас будуть вміння в певній галузі, тим швидше до вас виявлять інтерес американські роботодавці. Важливим аспектом є і знання англійської мови. Запишіться на курси або підучити його самі перед складанням резюме. Чим ваше буде рівень мови, тим більш високооплачувану роботу ви зможете знайти.
2
Оформіть візу і закордонний паспорт. Варто нагадати, що без цих документів ви не зможете перетнути американський кордон. Тому подбайте про це питання за кілька місяців до від'їзду. Зараз закордонні паспорти оформляються протягом 30 днів. Віза - від декількох місяців до 1 року. Її ви можете зробити або самостійно, або через агентство з працевлаштування за кордоном. Другий варіант набагато простіше. Просто знайдіть сайти таких установ у себе в місті і скажіть, що вам потрібно. Далі заповніть всі необхідні заяви і чекайте виклику в посольство.
3
Створіть розгорнуте резюме англійською мовою. Для американського роботодавця дуже важливо відразу побачити, де ви вчилися і працювали. Великим пріоритетом буде досвід у тій чи іншій діяльності. Напишіть абсолютно все, що ви вмієте і знаєте: які курси пройшли, де працювали за договором і за наймом, якими інтересами володієте і т.д. Зробіть також невелика робоче лист англійською мовою, в якому чітко вкажіть цілі від отримання роботи і що ви можете запропонувати саме для даної робочої організації. Віддайте на перевірку резюме і лист досвідченому перекладачеві або лінгвістові.
4
Ведіть пошук роботодавців через мережу інтернет. Після складання портфоліо, почніть шукати сайти компаній і фірм, в яких ви хотіли б реалізувати свої навички. Зберіть не менше 200 організацій. Чим більше їх буде, тим більше шансів у вас з'явиться для працевлаштування. Далі зберіть всі електронні адреси та вишліть на кожен з них відскановане портфоліо: резюме і робоче лист. Ні в якому разі не робіть масової розсилки, інакше листи просто не дійдуть до адресата. Вони будуть помічені, як спам. З такої кількості роботодавців, кілька обов'язково відгукнутися на вашу пропозицію і з вами зв'яжуться.
5
Дайте відповідь на питання, які вам зададуть при телефонній розмові. Намагайтеся бути чітким і послідовним. Якщо роботодавець буде задоволений відповідями, вас запросять на співбесіду в офіс компанії. Після його закінчення дочекайтеся рішення менеджерів організації.
Зверніть увагу
Вам знадобляться гроші на оформлення документів, переліт, харчування та проживання в США. Але деякі роботодавці оплачують останні два пункти.
Корисна порада
Візьміть зразок складання резюме на сайте:http://europass.cedefop.europa.eu/europass/home/hornav/Downloads/EuropassCV/CVExamples.csp
Кожна людина, без сумніву, мріє купити гарний будинок, знайти сім'ю, ні в чому собі не відмовляти. Але для хорошої мрії потрібен хороший фундамент, в даному випадку, капітал. Багато долають цю проблему грамотним шляхом і приймають рішення виїхати в Америку за грошима. Є декілька варіантів заробітку в США: програма AU PAIR, трудові договори, обмін досвідом, курси підвищення кваліфікації та інші види, як, наприклад, робота «далекобійником». Саме про ці види заробітку в Америці і піде мова далі.
Інструкція
1
Свій перший робочий досвід експерти радять почати з досить надійної програми AU PAIR. Для цього зверніться у центр AU PAIR в вашому місті (його можна також знайти в інтернеті), і вам в лічені дні допоможуть підготувати всі документи і підібрати сім'ю, в якій ви будете працювати. За умовами програми вам потрібно буде кілька годин на тиждень виконувати роль доглядальниці для дітей і допомагати по господарству. Переваги: дохід до 1000 доларів США на місяць; короткий робочий день (не більше 4 годин на день); сім'я зобов'язується оплатити інтенсив-курс англійської мови; вивчення культури і погляд на неї "зсередини". Недоліки: багато сімей часто плутають студента AU PAIR з покоївкою, кухарем і т.д., і тому іноді перевищують в рази обов'язки, прописані в договорі (в цьому випадку не соромтеся звертатися до вашого куратору); договір строковий, а тому продовженню не підлягає, тобто після закінчення зазначеного терміну ви зобов'язані повернутися на батьківщину. В цілому AU PAIR- приваблива, вигідна робота в Америці .
2
Іншим цікавим варіантом є строковий трудовий договір, наприклад, як продавця в ресторані швидкого харчування або в супермаркеті. Для цього вивчите пропозиції в інтернеті, подайте заявку і збирайте валізу. Робота нелегка, але допоможе принести великий прибуток і надалі, просунутися по кар'єрних сходах (наприклад стати керуючим магазину). Переваги: високий заробіток - до 2500 доларів США; можливість отримання довгострокового виду на проживання (а при бажанні залишитися в США назавжди), в більшості випадків роботодавець забезпечує житлом і страховкою. Недоліки: робота нелегка, вимагає великих зусиль; вільний час практично відсутня.
3
Якщо ви майстер "ламати і будувати" - застосуйте свої вміння в США, будівельник тут заробляє до 5000 доларів США. Покоївки, санітари та працівники ресепшена в середньому заробляють 1500-2000 доларів США. Якщо ж ви маєте водійські права з категорією "С", то робота в Америці в якості водія далеких маршрутів (або по-простому далекобійника) зможе збагатити вас до 10000 доларів на місяць. Для цього зберіть всі необхідні документи і зверніться або через спеціальну (але перевірену і надійну) фірму у вашому місті, або самостійно через вакансії на інтернет-сайтах.
4
І нарешті, якщо вас цікавить тільки кваліфікована робота в Америці , то починати потрібно з Росії. Влаштуйтеся в міжнародну фірму, вивчите мову до вільного рівня і проситеся на підвищення кваліфікації (практику, програму з обміну навичками). Для студентів є простіший шлях: знайдіть в США університет з вашої спеціалізацією і, зібравши всі документи, переводитеся. Для російських студентів в Америці , як правило, призначена висока стипендія, крім того ви зможете працювати до двадцяти годин на тиждень, а після отримання диплома влаштуватися за фахом (найчастіше студенти на останньому курсі проходять тривалу практику в одній з фірм-партнерів, і, що особливо відрізнилися, отримують запрошення на роботу).
5
Америка чекає працьовитих, діяльних і амбітних людей, які не бояться поміняти життя на краще!