Як давати "Нан" кисломолочний.

НАН кисломолочний є адаптованою сумішшю, призначеної для вигодовування дітей з перших днів життя при відсутності грудного молока. Вона виготовляється шляхом ферментації молочнокислими бактеріями і містить живі біфідобактерії. Білки, які містяться в суміші, аналогічні таким в грудному молоці. Крім цього кисломолочний НАН містить всі мінеральні речовини і вітаміни, необхідні для росту і розвитку малюка.
Інструкція
1
Під час інфекцій лікар зазвичай призначає дитині бактерицидні препарати. Крім прямої дії на збудник інфекції, ці препарати здатні міняти склад кишкової флори малюка. НАН кисломолочний містить в своєму складі термофільні бактерії. У разі перенесеної бактерицидної терапії для профілактики порушень травлення давайте суміш щодня, один раз в день згідно віковому дозуванні. Для малюків від народження до півроку призначений НАН 1, від шести місяців - НАН2.
2
Суміш рекомендована малюкам в період підвищеного ризику інфекційних захворювань, особливо в холодну пору року. Увімкніть НАН в щоденний раціон малюка згідно віковому дозуванні, що містяться в ньому бактерії сприяють підвищенню імунного статусу.
3
Кисломолочні продукти володіють захистом від хвороботворних бактерій. НАН кисломолочний набуває свої властивості в процесі ферментації, вони забезпечують захист від мікробів і покращують засвоєння необхідних організму дитини речовин - білків, кальцію і заліза. Це важливо в період початку прикорму, коли збільшується ймовірність контакту з небезпечними мікробами. Почніть давати НАН кисломолочний дитині одночасно з введенням прикорму, щодня один або два рази на день.
4
В тому випадку, якщо малюк з перших днів перебуває на штучному вигодовуванні, у нього часто виникають запори. Якщо такі ситуації періодично повторюються, почніть давати НАН кисломолочний спочатку 2 рази на день. Потім при нормалізації стільця перейдіть на одноразове годування цією сумішшю.
5
При харчуванні кисломолочної сумішшю НАН спостерігається прискорене спорожнення шлунка, так як вона швидко перетравлюється. У зв'язку з цією особливістю суміш рекомендована дітям з підвищеною схильністю до зригування. В цьому випадку давайте НАН в якості основної суміші для вигодовування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nGAGaOP-7Yk
Корисна порада
При розведенні суміші врахуйте її особливість погано розчинятися у воді. Для уникнення утворення грудочок розділіть воду, призначену для приготування, на 2 частини. Спочатку розчиніть суміш у половині води до однорідності, потім додайте другу частину води.