Як відкрити капот, якщо трос обірваний. Як поміняти трос відкривання капота в ниві.

Під капотом будь-якого автомобіля знаходяться найважливіші вузли та агрегати, а також бачки з різними рідинами, що дозволяють машині повноцінно функціонувати. Дуже часто трапляється неприємна ситуація - трос приводу замка капота обривається. Тому кожен водій повинен знати декілька альтернативних способів відкриття капота.
Вам знадобиться
  • - бавовняні рукавички;
  • - керівництво з експлуатації;
  • - набір інструментів;
  • - довга викрутка
Інструкція
1
Огляньте уважно важіль в салоні автомобіля. Постарайтеся побачити, приєднаний чи тросик до нього. Якщо ні, то обрив стався безпосередньо в тій частині, де тросик приєднується до рукоятки. У такому випадку можна спробувати дістати кінець троса і потягнути за нього. На деяких торпедах в місці важеля є знімна частина. Її необхідно вийняти разом з механізмом відкривання. У щілину просуньте руку і намацайте трос. Міцно затисніть його в плоскогубці, щоб не поранити руки. Тягніть на себе. Щоб таким чином відкрити капот, потрібно докласти чимале фізичне зусилля. Якщо вдасться відкрити капот, то трос підлягає заміні. Також доведеться замінити механізм відкривання. Не рекомендується ремонтувати і знову ставити зламаний замок і використаний тросик, так як це може призвести до повторної поломки.
2
Вивчіть облицювальну грати радіатора. З'ясуйте, чи можна зняти її зовні. На вітчизняних автомобілях зазвичай це зробити досить просто, так як решітка закріплена пластиковими засувками. Необхідно їх акуратно відігнути і витягнути решітку на себе. Тепер вам відкритий доступ в невелику частину підкапотного простору. Вивчіть керівництво по експлуатації вашого автомобіля. У ньому знайдіть розділ, де докладно описано розташування замку капота. Постарайтеся через отвір радіторной решітки дотягнути викруткою до замку. Вам потрібно знайти в замку ту частину, до якої кріпиться трос, і натиснути на неї. Тоді замок розкриється. Залишається лише відсунути язичок і відкрити капот.
3
Заженіть ваш автомобіль на естакаду або оглядову яму. Зніміть захист картера двигуна. Вона кріпиться за допомогою болтів до нижньої частини двигуна і до бампера. Акуратно відкрутите всі болти. Витягніть захист з пазів. Будьте дуже обережні, так як на внутрішній стороні зазвичай скупчується велика кількість бруду. Виконуйте всі процедури в бавовняних рукавичках. Вони також допоможуть уникнути поранення рук об гострі частини. Яскравим ліхтариком освітите простір під захистом. Вам необхідно знайти внутрішню частину замку відкривання капота. Натисніть на нього довгою викруткою або іншим тонким довгастим предметом. Замок відкриється.