Як підібрати лижний костюм.

Катання на лижах - дуже популярний вид спорту і активного відпочинку для тисяч людей по всьому світу. Але перш ніж виходити на трасу, потрібно правильно підібрати лижі і костюм. Останній повинен відповідати кільком важливим параметрам.
Інструкція
1
Зробіть грамотний вибір першого шару одягу. По суті, спочатку вам потрібно надіти гарне термобілизна, яке б зберігало тепло довгий час. До цього кроку потрібно підійти відповідально. Воно повинно бути зроблено з синтетичних матеріалів з особливою структурою. Окрім збереження тепла, термобілизна виводить вологу, тим самим підтримуючи терморегуляцію. Ні в якому разі не економте на виборі даного шару білизни, оскільки звичайна одяг з бавовни не буде так зберігати тепло. Це зробить катання неприємним і навіть небезпечним для здоров'я.
2
Підберіть собі другий шар. Їм повинна стати хороша утепляющая одяг. Придбайте хороший в'язаний светр. Також підійде спеціальний одяг для гірськолижників з флісу. Враховуйте, звичайно, свої фінансові можливості. Як би там не було, другий шар потрібен для ефективного відводу вологи з поверхні тіла і збереження тепла.
3
Виберіть третій шар для гірськолижної прогулянки. Купіть куртку і штани, які виготовляються з вітронепроникної тканини. Він повинен добре захищати вас від вітру та снігу. Також цей шар потрібен для відводу вологи зсередини. Можна звичайно обійтися і тими брюками і курткою, які у вас вже є для зимової погоди. Але навряд чи вони можуть бути пристосовані для їзди по крутих сніжних схилах в холодну погоду.
4
Зверніть увагу на паропроникність костюма. Це показник того, скільки води він може пропустити за добу. Так само розпитайте продавців в спеціалізованому магазині про водостійкості вподобаного вам костюма. Чим більша кількість вологи він може витримати перед намоканням, тим краще. Тобто, намагайтеся вибрати той одяг, у якій дані параметри будуть вищі.
5
Переконайтеся також у тому, що шви на гірськолижному костюмі добре проклеєні. Від цього показника буде залежати те, скільки ви зможете ним користуватися. Чим краще зроблені шви, тим довше ви будете кататися без страху порвати костюм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DtrnMVNJYr8
Зверніть увагу
Купуйте гірськолижний костюм тільки в спеціалізованих магазинах, які дають довгострокову гарантію.