Як бути старостою в класі. Як стати старостою в школі 5 клас.

Посада старости передбачає велику кількість обов'язків і відповідальність. Таку функцію можуть виконувати виключно сумлінні учні. Вони повинні вміти організовувати колектив для роботи і мати хороші оцінки.
Інструкція
1
Виробляйте самодисципліну. Зрозумійте, що староста повинен бути прикладом для інших учнів. Тому пропуски занять можуть негативно позначитися на ставленні до вас вчителів та учнів. Намагайтеся також показувати позитивну академічну успішність. Це буде величезним плюсом.
2
Ведіть журнал відвідуваності занять. Відзначайте кожен день пропуски буквою «Н» в тому випадку, якщо учень не був присутній з неповажної причини. «У» - якщо він заздалегідь сказав, чому він не може бути на уроках. «Б» - якщо надана довідка медичної установи, де учень проходив лікування або обстеження. В кінці кожного тижня і місяця підводите підсумок всіх пропусків, ставлячи цифру у відповідній графі. Надавайте журнал на розпис вчителям після кожного заняття і на перевірку в кінці місяця.
3
Повідомляйте про всі порушення встановленого порядку в навчальному закладі. У кожній школі є особливий регламент, який забороняє наносити шкоди власності закладу, змінювати розклад занять або ще якимось чином сприяти дезорганізації навчального процесу. Кожна школа може ще включати свої додаткові пункти до загальних правил. Завдання старости - негайно доповідати про побачені порушеннях класному керівнику або адміністрації школи.
4
виступають як лідери-організатора різних заходів. Крім навчального процесу, в школі та за її межами постійно проходять олімпіади, турпоходи, спортивні заходи. Звичайно, для кожного такого події потрібен хороший організатор від усіх учнів груп. Для вашого класу їм повинні стати ви як староста. Підберіть собі одного або декількох помічників. Розкажіть всім про майбутній захід. Визначте кожному учневі роль, яку він повинен виконати для проведення.
5
Допомагайте однокласникам. Завдання старости - не просто бути краще за своїх однокласників за оцінками і дисципліні, а й допомагати їм у складні моменти. У кожного з них може виникнути конфліктна або складна ситуація. Вам необхідно дозволяти подібні випадки спільними зусиллями.