Як знайти людей для спілкування.

У дитинстві проблеми пошуку друзів не виникає: можна вийти у двір або погуляти з однокласниками після школи. Але чим старшою стає людина, тим важче йому заводити нові знайомства. Щоб коло спілкування звужувався з роками до нестерпних меж, потрібно брати ініціативу в свої руки.
Інструкція
1
Відновіть спілкування зі старими приятелями. Популяризація соціальних мереж породила цілу хвилю відродження спілкування з однокласниками, однокурсниками і колишніми товаришами по службі. Якщо у вас досі немає аккаунта ні на одному майданчику, виправте положення. Вас запросять у друзі старі товариші, їх дружини і чоловіки, друзі друзів і так далі. У соціальних мережах складно залишитися на самоті. Однак і ви докладете зусиль до того, щоб з вами було цікаво спілкуватися: викладайте свої фото, розповідайте про захоплення, придумуйте привід для зустрічі з приятелями. Тоді до колишніх контактам додадуться ще й нові передплатники.
2
Якщо письмові жанри вам близькі, заведіть блог. Пишіть про те, що вам самому цікаво, а заодно шукайте людей з подібними захопленнями. Перевага інтернет-спілкування в тому, що пари сторінок журналу або даних в профілі достатньо для того, щоб зрозуміти, чи хочете ви спілкуватися з цим співрозмовником. Для людей з хобі підійдуть тематичні форуми - писати небагато, а спілкування - хоч відбавляй.
3
Не зациклюйтеся тільки на віртуальному спілкуванні. Виділіть час для відвідування занять, курсів, клубів у тому напрямку, який вам подобається. Не виключено, що відносини з партнерами по танцям, малюванню піском або театральної студії вийде за межі загального хобі.
4
Стати людиною «Так». Можливо, ваше коло спілкування звужується через те, що ви нехтуєте цікавими подіями, запрошеннями сходити куди-небудь, можливостями спробувати нове. Погоджуйтеся на все, що пропонує вам життя, тоді труднощі з пошуком приятелів підуть у минуле.
Корисна порада
Не переживайте через те, що з більшістю нових знайомих у вас складаються досить поверхневі відносини. Головне, що ви не сумуєте, а відкривати душу дійсно варто лише одному-двом найвірнішим друзям.