Як відрізнити орви від ГРЗ.

Щоб призначити правильне лікування, потрібно спочатку поставити правильний діагноз. ГРВІ часто плутають з ГРЗ, проте ці захворювання відрізняються як симптомами, так і методами лікування.
Інструкція
1
Не займайтеся самолікуванням! І ГРЗ, та ГРВІ повинен лікувати лікар. Він же поставить правильний діагноз і пропише потрібні ліки. Проте в тому випадку, якщо візит до лікаря за якимись причинами доводиться відкласти, постарайтеся самостійно визначити, чим саме ви хворі.
2
Зверніть увагу на різницю в тривалості інкубаційного періоду. З моменту контакту з хворою людиною до перших ознак захворювання ГРВІ проходить від 1 до 5 днів. Інкубаційний період ГРЗ може тривати від 2 до 14 днів.
3
Поспостерігайте за своїм станом на самому початку захворювання. При ГРВІ температура піднімається дуже швидко. Залежно від збудника інфекції температура тіла може бути від 37,5 до 40 градусів Цельсія. Крім того, ГРВІ супроводжується симптомами інтоксикації. Це може бути головний біль, озноб, зниження апетиту, хворобливі відчуття в усьому тілі, слабкість. При ГРЗ температура піднімається повільно і не перевищує 38 градусів. Симптоми інтоксикації виражені набагато слабкіше, ніж при ГРВІ.
4
Зверніть увагу на кашель і нежить. Для ГРВІ характерний гострий риніт, виділення з носа прозорі і рідкі, можуть супроводжуватися рясним сльозотечею. Кашель при ГРВІ сухий, котра захворіла відчуває сильний біль в горлі, голос «сідає» або пропадає. При ГРЗ, навпаки, виділення з носа густі, риніт може супроводжуватися запаленням вух, кашель вологий.
5
Визначте локальність поразки. ГРВІ відрізняється загальними симптомами, всі частини тіла можуть хворіти одночасно. Біль у м'язах і в горлі, сильний нежить, кашель, саднение в грудній клітці характерні для ГРВІ. При ГРЗ, навпаки, виражена локальність поразки. Зокрема, бактеріальна інфекція може стати причиною запалення вух або легких, а також бронхіту, фарингіту, гаймориту, менінгіту тощо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zqQnjdW8L2c