Як підключити караоке до комп'ютера.

Придумане в минулому столітті японцями розвага під назвою "караоке" прижилося і в нашій країні, де без добротної пісні не обходиться жодна гулянка. І якщо раніше для нього в обов'язковому порядку потрібен був би DVD-плеєр з відповідною функцією, то тепер достатньо буде комп'ютера і мікрофона.
Інструкція
1
Мікрофон підбирайте не так комп'ютерний, скільки "вокальний" - в нього буде зручніше співати. Не економте на ньому занадто сильно, щоб уникнути сторонніх призвуків. І уточніть, яким саме роз'ємом закінчується його провід - більшість мікрофонів мають роз'єм в 5 ", тоді як стандартний вхід звукової карти - 3,5". Перехідник, знову ж таки, додасть зайвих шумів.
2
Встановіть на комп'ютер програму для відтворення караоке, наприклад, KaraFun.
3
В налаштуваннях програми вкажіть, до якої саме лінії підключений ваш мікрофон, а також вкажіть, щоб програма включала цей вхід при запуску і вимикала при виході. Це позбавить вас від неприємних призвуків в колонках в решту часу, коли караоке не використовується.
4
Скачайте базу ваших улюблених пісень в підтримуваному програмою форматі (як правило - .kar).
5
Відкрийте через програму будь-яку пісню і налаштуйте регулятори гучності таким чином, щоб музика і голос не заважали один одному.
6
Насолоджуйтесь своїми вокальними даними разом з гостями і, при достатньому рівні гучності, сусідами.