Як розігнати відеокарту.

Налаштування параметрів роботи відеокарти - це дуже важливий етап оптимізації комп'ютера. Продуктивність сучасних відеоадаптерів може перевищувати на 10-20% заявлені характеристики.

Вам знадобиться

- Riva Tuner; - 3D Mark.

Інструкція
1
Для зміни параметрів роботи відеоадаптера вам буде потрібно утиліта Riva Tuner. Скачайте цю програму і встановіть її. Перезавантажте комп'ютер, щоб завершити установку необхідних компонентів. Відкрийте програму.
2
Скачайте та встановіть програму 3D Mark. З її допомогою можна відстежити зміни продуктивності відеокарти. Запустіть 3D Mark і натисніть кнопку Run Test. Дочекайтеся завершення аналізу продуктивності відеоадаптера. Запам'ятайте отримані числа.
3
Поверніться до утиліти Riva Tuner і відкрийте вкладку" Головна ". Натисніть кнопку "Налаштувати", розташовану в підменю "Настройки драйвера". Виберіть у розгорнулося меню пункт "Системні налаштування".
4
Відкрийте вкладку "Розгін" і обов'язково встановіть галочку навпроти параметра "Включити розгін на рівні драйвера". У який з'явився полі виберіть пункт 3D. Нижче будуть розташовані два пункти: "Частота ядра" і "Частота пам'яті". Спочатку змініть один з цих параметрів. Почніть з частоти ядра, щоб дозволити відеокарті швидше обробляти інформацію.
5
Збільшіть частоту ядра на 50 МГц і натисніть кнопку "Застосувати". Тепер натисніть кнопку "Тест" і дочекайтеся завершення цього процесу. Якщо перевірка не виявила помилок у роботі відеоадаптера, повторіть процедуру підвищення частоти ядра. Встановіть максимальне значення цього параметра, при якому відеоадаптер працює без збоїв.
6
Аналогічним чином збільште частоту шини. Це дозволить відеокарті передавати більшу кількість інформації за одиницю часу. Обов'язково виконуйте тест стабільності роботи пристрою після кожного підвищення частоти.
7
Після завершення розгону відеокарти відкрийте програму 3D Mark. Запустіть тест продуктивності відеопристрої. Встановіть в утиліті Riva Tuner галочку поруч з пунктом "Завантажувати налаштування з Windows". Це запобігти скидання параметрів відеокарти.