Як зробити забіжні щаблі.

При установці сходів будівельники стикаються з перешкодою у вигляді нестачі місця. У цих випадках влаштовують спеціальні забіжні щаблі. Щоб самостійно їх спорудити, необхідно знати деякі тонкощі.
Інструкція
1
Забіжні щаблі дають можливість значно зберігати об'єм простору. Так, якщо для Г-образної сходи необхідно виділяти хоча б 150 см довжини майданчика, то для забежние - всього 90 см. У невеликих приміщеннях такі сходи є єдино можливим рішенням.
2
Конструкцію забежних ступенів починайте з розрахунку ширини ступенів в тому місці, де буде ступати нога людини. Зазвичай це середина маршу, тому робіть ширину сходинки в цьому місці не менше 22 см.
3
Часто забіжні щаблі роблять, поєднуючи з прямими сходовими маршами. Це дозволяє скоротити довжину проміжної межлестнічний майданчика. Тому для початку прорахуйте і виконайте прямий марш, а потім переходите до забіжними ступенями.
4
Виготовляють їх у вигляді рамних конструкцій. Виготовте три жорстких рами з бруса, висота проступи повинна бути 17.8 см. Ширину по лінії руху зробіть рівною ширині прямих ступенів. Зверху закріпіть меблевий щит - щабель. Після цього встановіть ці щаблі один на одного.
5
Щоб уникнути витрат на облаштування сходів, на повороті зробіть закруглення стін. Цим ви скоротите довжину і ширину щаблів. Врахуйте, що в будь-якому випадку, вузький кінець проступи таких сходів повинен бути не менше 10 см.
6
Для того щоб трохи згладити незручності забежних ступенів, допускайте їх пристрій тільки за умови горизонтальних відстаней між паралельними маршами хоча б? їх ширини, Прибігайте також до розрахунку ширини ступенів графічним способом, який заснований на пропорційному уширении решт таких ступенів за рахунок ширини прямих.
7
Проведіть по ширині маршу лінію, яка називається середньою лінією руху. Нанесіть на неї ширини проступей, при цьому починайте з вершини заокруглення. Розподіляйте ступені так, щоб вертикальна лінія розділяла навпіл по ширині середню сходинку. Чим більше прямих ступенів буде задіяно при розрахунку, тим непомітніше буде перехід від прямих щаблів до забежних і тим зручніше буде сходи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xUCQ9Itoezk
Корисна порада
Якщо ви припускаєте, що робота з виготовлення забежние сходи виявиться занадто складною для вас, ви можете просто замовити необхідні ступені будівельній фірмі.