Як створити імейл.

Зараз імейл став невід'ємною частиною життя для більшості користувачів мережі інтернет. Це спосіб зв'язку, який дозволяє отримувати послання за кілька секунд. Сьогодні будь-яка людина може створити електронну скриньку. При цьому реєстрація надається безкоштовно.
Інструкція
1
Виберіть поштову ресурс. Цей сервер буде місцем розташування вашого імейлу. Існує багато веб-порталів, які пропонують різні електронні адреси. Найпопулярніші - це yandex.ru, mail.ru, rambler.ru і gmail.com.
2
Використовуйте той пошуковик, який оптимально для вас підходить. Якщо ви вибрали потрібний портал, то переходите до реєстрації ящика, тобто імейлу. Реєстрація на різних серверах приблизно однакова. Як правило, адміністрація поштового сервісу пропонує заповнити анкету. Підходьте до оформлення ваших даних відповідально.
3
Придумайте парольне слово для входу і свій логін. Створіть більш складний пароль, який складатиметься з чисел, букв з різними символами, щоб зламати вашу поштову скриньку було неможливо. Далі потрібно придумати секретне питання і написати відповідь на нього, який необхідно запам'ятати. Він стане в нагоді вам в тому випадку, якщо ви забудете парольний фразу. Система його відновлення повинна запуститися, якщо ви зрадите правильну відповідь.
4
Вибирайте секретні слова або словосполучення таким чином, щоб відповідь на питання могли дати тільки ви. Збережіть їх у надійному місці, наприклад, в записнику. Коли ви заповните повністю анкетні дані, то прочитайте угоду користувача. Ви повинні погодитися з ним. Оновивши веб-сторінку, ви отримаєте повідомлення, що успішно зареєструвалися.
Зверніть увагу
Створення імейлу - це безкоштовна послуга. Однак існують веб-сайти, які можуть запропонувати платні ящики, заманюючи своїми додатковими функціями. Але пам'ятайте, що не потрібно відмовлятися від безкоштовних серверів, не вивчивши їх можливостей. Вибираючи відповідний веб-портал, звертайте увагу на його популярність в рейтингу пошукових систем. Адже відомий інтернет-ресурс перевірений часом і гарантує функціональність і надійність.