Як будувати з газоблоку. будинок з газоблоку розрахувати.

При будівництві з газоблоків слід враховувати рельєф місцевості. Також необхідний міцний і надійний фундамент. Важливо при зведенні з цього матеріалу будь-якої споруди грамотно розрахувати товщину стін, щоб не потрібно було потім використати додаткові теплоізоляційні матеріали. Газоблок складається з цементу, вапна і піску. Є екологічно чистим матеріалом, який застосовується в малоповерховому будівництві, зокрема для спорудження гаража або підсобних приміщень.
Вам знадобиться
  • - бетон;
  • - арматура;
  • - спеціальний клей;
  • - гідроізоляція.
Інструкція
1
Підготуйте проект для будівництва гаража з газоблоку. Для цього можна скористатися вже готовими макетами, якими рясніють сторінки інтернету, або ж розробити свій індивідуальний варіант, підключивши до цього процесу хороших дизайнерів.
2
Зробіть закладку фундаменту. Для гаража з газоблоків потрібно плитний. Товщина фундаменту повинна бути не менше 30 см. Проведіть армування в два шари. Нижня арматура знімає напругу з землі, а верхня послаблює тиск верхньої частини будови. Спочатку підготуйте траншею по периметру майбутнього гаража, на дно встановіть опалубку, проводите армування металевою арматурою і потім залийте бетоном. Фундамент можна зводити і з газоблоків. В цьому випадку виройте траншею глибиною в один метр, насипте подушку з піску. Потім підготуйте армоване основу і укладіть на нього фундаментний шар з газоблоків.
3
Побудуйте стіни. Головне на цьому етапі стежити за тим, щоб кладка була ідеально рівною, при необхідності підрівнюйте за допомогою гумового молотка. Працювати з газоблоків заняття неважка. Він легко ріжеться навіть простий ручною пилкою, легкий по вазі, тому укладання може виробляти одна людина. Зчіплюються елементом є клей, лише перший ряд кладеться на цементний розчин. Шар розчину і клею повинен бути мінімальним, оскільки зайва товщина шва істотно збільшує тепловтрати.
4
Зробіть в гаражі з газоблоків вентиляцію, найкращий варіант - припливно-витяжну. Не забувайте про утеплення і гідроізоляцію. Рекомендується тришарова система, яка вирішує відразу три завдання: теплоізоляцію, шумоізоляцію та гідроізоляцію. Перший шар - пінопласт або скловолокно, другий - поліетилен, що забезпечує гідроізоляцію, третій - оздоблювальний. В якості третього шару може служити гіпсокартон, поверхня якого потім оштукатуривается і покривається фінішним матеріалом.
5
Зробіть двосхилий дах, як покриття використовуйте ондулін або металочерепицю. Зведення гаража з газоблоків дозволяється значно заощадити. Таке будівництво не викликає великих труднощів і не вимагає багато часу. Гараж буде теплим, міцним і прослужить довгі роки.