Як видалити кнопку "Пуск".

Операційна система Windows має звичні особливості інтерфейсу: програми запускаються у вікнах, вікна групуються в панелі задач, програми можна запустити за допомогою ярликів на робочому столі або за допомогою меню «Пуск». Кнопка «Пуск» стала настільки характерною, що без неї складно уявити вид робочого столу. Однак деякі користувачі вдаються до деяких хитрощів, щоб видалити дану кнопку.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Знайдіть через пошукові системи і завантажте на комп'ютер утиліту Start Killer. Можете відразу завантажити з сайту softodrom.ru. Обов'язково перевіряйте завантажену інформацію антивірусною програмою, тому що подібні запити можуть привести на сайти зі шкідливими програмами. Запустіть програму Start Killer. Вона не вимагає установки, а просто запускається за допомогою файлу встановлення. Сутність роботи утиліти полягає в тому, що вона видаляє кнопку «Пуск» з меню. Варто вивантажити утиліту з пам'яті системи, як кнопка «Пуск» з'являється на своєму звичному місці. Зробити це ви можете через «Диспетчер завдань», убивши процес програми.
2
Дзвонити меню «Пуск» без кнопки можна, натиснувши поєднання клавіш CTRL і ESC або за допомогою клавіші Windows. Видалити програму з пам'яті можна в «Диспетчері пристроїв» системи. Якщо вас не влаштовує наявність в пам'яті зайвої утиліти, приховайте кнопку «Пуск» системними методами. Клікніть правою кнопкою миші по незайнятої області на панелі задач і клацніть по пункту «Властивості». Встановіть прапорець для пункту «Автоматично приховувати панель завдань».
3
Інших вбудованих в систему методів видалення кнопки «Пуск» немає. Розробники операційної системи Windows навряд чи могли припустити, що користувачам може знадобитися видалити з інтерфейсу таку зручну і у всіх сенсах корисну кнопку основного меню. Також варто відзначити, що в операційній системі персонального комп'ютера краще не міняти ніяких системних параметрів, так як недосвідчені користувачі можуть просто порушити всю роботу системи, і доведеться її перевстановлювати заново. Як правило, подібні програми можуть негативно вплинути на роботу всього комп'ютера.
У ряді випадків користувачеві може знадобитися прибрати з екрану панель задач разом з кнопкою " пуск ". Це зручно, наприклад, для комп'ютера, використовуваного в якості медіацентру, або ж якщо дозвіл монітора вкрай мало.
Інструкція
1
Клацніть правою клавішею миші на панелі задач у нижній частині екрана.
2
Виберіть пункт "Властивості".
3
У вікні, виберіть пункт "Автоматично приховувати панель завдань".
4
Натисніть "ОК". Тепер панель задач буде ховатися автоматично.
5
Крім того, ви можете використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, наприклад, програму StartKiller. Програма, будучи запущеною, повністю прибирає кнопку "Пуск" з екрану, а в треї з'являється іконка програми, що дозволяє виконати деякі настройки або ж, наприклад, прибрати значок програми з трея. Тоді вже користувач зможе повернути кнопку " пуск " на місце лише точно знаючи про запущеної на комп'ютері програмі.
Зверніть увагу
У кожному разі меню "Пуск" все одно можна буде викликати кнопкою Win на клавіатурі або поєднанням клавіш CTRL + ESC.