Як заблокувати рекламний банер.

Рекламні банери діляться на кілька категорій. Деякі відкриваються під час перегляду web-сайтів і відключаються відразу після закриття певної сторінки. Інші запускаються відразу після завантаження операційної системи.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для запобігання появи рекламних банерів першого типу використовуйте плагін AdBlockPlus. Він вбудовується в браузер і працює в автоматичному режимі, блокуючи спливаючі вікна. Перейдіть на сайт http://adblockplus.org/ru, скачайте плагін тієї версії, яка підходить для вашого браузера, і встановіть його. Перезавантажте комп'ютер і перевірте активність встановленої утиліти.
2
Для відключення вірусного рекламного модуля, що виникає на екрані, рекомендують використовувати інші методи. Відкрийте один з наступних сайтів: http://www.drweb.com/unlocker/index, http://www.esetnod32.ru/.support/winlock/і http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker. Для цього краще використовувати мобільний телефон або ПК з доступом до інтернету. Введіть текст, що міститься у вірусному банері, в спеціальні поля. Натисніть кнопку «Знайти код».
3
Підставте запропоновані варіанти паролів в рекламне вікно. Воно повинно відключитися після введення вірною комбінації. Врахуйте, що для підбору коду може знадобитися досить багато часу. Цей метод спрацьовує не завжди. Перезавантажте комп'ютер і відкрийте меню додаткових варіантів завантаження. Для цього потрібно натиснути клавішу F8. Виберіть меню «Безпечний режим Windows».
4
Після запуску цього режиму відкрийте папку Windows і перейдіть до списку файлів каталогу System32. Знайдіть всі файли, назва яких закінчується буквами lib. Їх розширення повинно бути .dll. Видаліть знайдені файли. Найімовірніше саме вони є причиною запуску банера.
5
Якщо ви не знайшли самостійно потрібні файли, відкрийте сторінку http://www.freedrweb.com/cureit/і скачайте запропоновану утиліту. Запустіть її і дочекайтеся завершення сканування вашої системи. Підтвердіть видалення шкідливих файлів. Перезавантажте комп'ютер і виконайте перевірку жорсткого диска повноцінної антивірусною програмою.