Як відвикнути від інтернету.

Часто у користувачів мережі виникає постійна залежність від комп'ютера. Зараз від цього страждають мільйони людей. Вони відчувають себе неповноцінно, якщо не посидять в соціальних мережах або НЕ пограють в комп'ютерні ігри. Такі користувачі живуть у віртуальному світі. Як можна відвикнути від інтернету?
Інструкція
1
Навчіться правильно розподіляти свій час. Відвикайте від компа поступово. Розпишіть свій день за планом. Таким чином, ви не будете сидіти перед монітором цілий день. Необов'язково повністю ігнорувати комп'ютер - це невід'ємна частина життя, він необхідний для навчання і роботи. Якщо такий варіант вас не влаштовує, то скористайтеся наступним.
2
Розберіть всі частини ПК. Зберіть дроти, упакуйте системний блок, монітор, клавіатуру і мишу. І покладіть все це в затишне місце. Можна відвезти комп'ютер своєму другові, щоб він доглянув за ним. Можна просто не платити за інтернет. Таким чином, інтернет-зв'язок буде недоступною.
3
Займіться чимось суттєвим. Почніть читати книжки, можна зайнятися спортом. Можливо, вам потрібно отримати гарну освіту, тому почніть вчитися. Приділяйте більше уваги свої рідним і коханим людям. Найчастіше відвідуйте суспільні місця, наприклад, сходіть в боулінг, кіно і театр.
4
Виїжджайте або ходите на природу. Можна піти в ліс за ягодами чи грибами. Це не тільки цікаво, а й корисно для здоров'я. Займіться полюванням або риболовлею. Звідти яке-небудь домашню тварину, щоб піклується про нього. Гуляйте з ним, тренуйте його і відвідуйте виставки для тварин.
5
Більше подорожуйте. Виберіть курорт на ваш смак - пляжний або гірськолижний і відправляйте в дорогу. Можна виїхати на дачу в село, де інтернету точно не буде.
6
Скачайте спеціальні програми, які блокують сайти. Встановивши такий додаток, ви вказуєте ті ресурси, небажані для вас. Заведіть дитини. Турбота про нього не залишить вам час на інтернет. Запам'ятайте, що ваше життя - це реальний світ. До винаходу інтернету людство жило і без нього. Рідні, друзі, книги і спорт - це набагато більше, ніж віртуальний світ інтернету.
Для того, щоб виїхати в село , не потрібно багато мужності. Це навіть корисно. Питання в тому, чи надовго. У селі можна пробути вихідні або частину відпустки, насолодившись мовчанням стільникового телефону, що припинив спроби «зловити» зв'язок. В село можна виїхати назавжди.
Вам знадобиться
  • Транспортний засіб.
Інструкція
1
Ви залишаєте місто ненадовго, тільки для того, щоб відпочити. Тоді виберіть місце. Якщо у вас є близькі родичі, з якими ви підтримуєте контакт, - питань не буде. Якщо таких немає, доведеться трохи подумати. Можна орендувати будиночок у селі або за містом (передмістя, але ще не село). Подивіться оголошення. Заздалегідь вирішите, як ви туди доберетеся. Ще варіант, орієнтований на ризикових людей: приїхати в яку-небудь село (при цьому необхідно дізнатися заздалегідь про доброзичливість населення) і поставити намет на березі річки.
2
Ви вирішили, що пора остаточно перебиратися в село . Якщо ви до кінця ще не впевнені в такому рішенні, або ви не знайомими з побутом сільського життя, поживіть там деякий час. Наприклад, літо. Або зиму. За цей період думки проясняться і рішення прийде саме. А ви придивіться до людей, що живуть у селі. Важливо, щоб по укладу і життєвим орієнтирам вони вам підійшли.
3
Села бувають різні. У тих, де ознаки цивілізації ледве помітні, будьте готові до того, що доведеться зайнятися домашнім господарством, вести подвір'я і садити город. Якщо у вас, звичайно, до моменту переїзду не буде збита стан. Але зайняти себе вам все одно чимось доведеться.
4
Завжди можна знайти якийсь компроміс. Якщо ви не хочете повністю відмовлятися від цивілізації, а хочете, щоб і ліс був поруч, і інтернет підключений, - знайдіть такий варіант.
5
Також цікавий варіант - переїхати в село на літо. У місті в цей час року душно, шумно і пильно. А в селі вранці тиша, співають птахи. Завжди можна посидіти в затінку на травичці. І сховатися від пилу в саду.