Як погасити заборгованість по кредиту.

Кожен, хто бере кредит в одному з банків, ризикує потрапити в складну ситуацію, якщо в силу несприятливих обставин не зможе своєчасно погасити борг. На сьогоднішній день заборгованість по кредиту є у багатьох громадян, так як же бути в цьому випадку? Чи є можливість все-таки виплатити кредит?
Вам знадобиться
  • - грошові кошти;
  • - витримка;
  • - спокій;
  • - підтримка.
Інструкція
1
Якщо настав термін оплати кредиту, а ви не можете його виплатити (наприклад, втратили роботу), проблеми в родині або інші неприємності - не чекайте колекторів, самі зателефонуйте в банк, а краще відвідайте банк самостійно і поясніть ситуацію, що склалася. Деякі банки можуть піти назустріч своїм клієнтам і запропонувати шляхи вирішення проблеми.
2
Якщо ви були у від'їзді і, повернувшись, виявили в поштовій скриньці квитанції про заборгованість по кредиту з банку, не панікуйте, візьміть себе в руки і дотримуйтесь пункту 1 даної інструкції.
3
Ви відвідали банк, де вам надали відстрочку платежу, але, коли настав черговий термін виплат, грошей знову не виявилося? Вихід один - шукати гроші.
4
Зателефонуйте друзям, знайомим, візьміть короткострокову позику або позику в іншої фінансової організації. Благо подібних компаній і приватних банків зараз достатньо. Отримати гроші можна без застав і поручителів по мінімальній кількості документів.
5
Маючи на руках суму грошей, достатню для оплати заборгованості по кредиту може е сміливо перекривати її шляхом перерахування грошової суми на банківський рахунок, який вказаний в договорі будь-яким зручним для вас способом. Це може бути внесення готівки через касу вашого банку, через банкомат або іншим способом, передбаченим вашим банком.
6
У разі повної відмови від сплати кредитної заборгованості будьте готові до виклику в суд і рішенню вашого запитання у відповідному порядку. Суд може зобов'язати вас до виплати боргу, або ж доведеться розлучитися з нерухомістю, автомобілем чи іншим наявним майном.
Зверніть увагу
Не варто затягувати з оплатою заборгованості - це тільки погіршить становище.
Корисна порада
Не ігноруйте дзвінки та документи, що надходять з банку.