Як зробити картини з пластиліну.

Нехай вас не лякає слово «картина». Для того щоб створити з пластиліну чарівне і оригінальний твір, зовсім не потрібно бути художником. Більше того, освоївши картини з пластиліну, ви з легкістю перейдете на більш складні матеріали - тісто, гіпс, глину.
Вам знадобиться
  • Пластилін, фанера або кухонне дерев'яна дошка, стек або столовий ніж, медичний шприц без голки.
Інструкція
1
Визначтеся з тематикою свого майбутнього твору і знайдіть відповідний малюнок. Якщо ви робите картину з пластиліну разом з дитиною, то краще підібрати малюнок із зображенням персонажів з казок і мультфільмів. Малюкові буде простіше працювати зі знайомим чином. При цьому зверніть увагу на кількість дрібних деталей. Для дитячої роботи їх повинно бути небагато. Якщо ж зробити картину з пластиліну - це ваш власний творчий порив, то тематика вихідного малюнка обмежується лише вашою уявою. І терпінням, природно. В якості основи прекрасно підходять дитячі розмальовки. Тим більше, що в них можна знайти як прості зображення, так і складні. Природно, не забивайтев пошуках теми для картини про безкраї простори мережі інтернет.
2
Знайдений малюнок наклейте на фанеру. Фанеру може замінити кухонні дерев'яні дошка для різання продуктів. А можете взяти шматок скла, малюнок-основу покладе під нього, а пластилін наносити зверху. Це зробить вашу роботу більш витонченою.
3
Помістіть пластилін в гарячу воду. Це необхідно, щоб він став м'яким і податливим. Також для розігріву можна використовувати теплу батарею.Разогретий пластилін розімніть в руках і нанесіть на малюнок, дотримуючись контурів. Щоб зробити рівні краї, використовуйте стек. Це пластмасовий ножик. Як правило, він є в кожному наборі пластиліну. Якщо стека немає, то можна взяти столовий ніж або дерев'яні кухонні лопатки. Ні в якому разі не використовуйте як стека гострі предмети. Так ви можете порізати паперовий малюнок-основу, і ваша картина розпадеться на шматки.
4
Для виготовлення тонких і рівних деталей (волосся, трава, промені сонця) використовуйте медичний шприц без голки. Для цього добре розігрітий і розім'яту пластилін помістіть в шприц і видавлюйте в потрібні места.Ну, от і все. І навіть якщо ваша перша картина не стане шедевром - пам'ятайте: задоволення можна отримувати не тільки від результату, але і від процесу.