Як в'язати дитячу спідницю.

Незважаючи на велику кількість дитячого одягу в магазинах, речі, створені своїми руками, завжди будуть цінуватися. Самостійно зшити або зв'язати для своєї дитини симпатичну вещичку не так вже й складно. Головне, це бажання і трохи посидючості. Приміром, в'язана спідниця на доньку ніколи не буде зайвою. Спробуйте пов'язати її самі.
Вам знадобиться
  • - спиці і нитки.
Інструкція
1
Для початку підберіть нитки, з яких будете в'язати спідницю. Для зими краще в'язати з вовни або штучного волокна, а для літа підійдуть нитки бавовняні.
2
Перед тим, як набирати ряди і починати в'язання, вивяжіте невелике полотно в якості пробника. Такий зразок потрібно буде випрати і гарненько висушити. Наберіть на спиці двадцять петель і зв'яжіть двадцять рядів, після чого закрийте їх. Після прання та сушіння пов'язаного полотна приступайте до вимірювань і розрахунками.
3
Виміряйте ширину зразка, який зв'язали. Наприклад, набрані двадцять петель складають приблизно 10 см. Обхват талії у дівчаток 4-6 років близько 50 см. Отже, для 50 см полотна необхідно набрати сто петель.
4
Якщо ви бажаєте зв'язати спідницю клинами (шестиклинка), то на кругові спиці набираєте 96 петель - для такої спідниці кількість петель має бути кратно шести. Використовуйте лицьову гладь для провязкі першого ряду. Наприкінці петлі замикаєте в коло.
5
Залежно від того, яку ширину гумки ви бажаєте отримати, в'яжіть по колу від 6 до 8 рядів.
6
Тепер в'яжіть ряд: дві лицьові петлі разом і один накид. Коли цей ряд закінчений, знову в'яжіть 6 або 8 рядів гладдю лицьової. Такий спосіб створить на поясі симпатичну гумку з зубчиками.
7
Потім 96 петель ділите на шість клинів (частин). Отримуєте по шістнадцять петель, які позначаєте зручним для вас способом (наприклад, кольоровими нитками). В'яжете шість разів згідно зі схемою: 14 петель гладдю лицьової, накид, 2 виворітних петлі, накид.
8
Наступні 6 рядів в'яжете за схемою тільки виворітними і лицьовими петлями, але без накиду. У вас вийде 16 лицьових петель і дві виворітних. Тепер повторюєте в'язку з накидами. У вас повинна вийти шестіклінная спідниця, клини якої один від одного відокремлені борозенками.
9
Для дуже расклешенной спідниці додавати нікіди потрібно через кожні чотири ряди.
10
На талії зробіть підгин в місцях зубчиків. Пришийте і вставте гумку. Можете прикрасити спідницю вишивкою або аплікацією.
В'язані спідниці - це стильно і зручно. Можливість реалізації власних ескізів і комбінація різних візерунків перетворює вміння поводитися зі спицями в цінне хобі. Якщо в'язати спідницю самого простого фасону, достатньо володіти основними навичками в'язання.
Інструкція
1
Почніть з простою расклешенной моделі. Схема в'язання спідниці-кльош проста - почніть роботу з Подолу і поступово скорочуйте кількість петель, підводячи їх до рівня талії. Потім пров'яжіть кілька рядів для оформлення гумки, обробіть основний шов і відігніть краю гумки, закріпивши їх з вивороту.
2
Вибрати візерунок допоможе зразок - так можна отримати уявлення про те, як виглядатиме весь виріб в цілому. Краю спідниці можна обв'язати гачком контрастною ниткою. Пояс прикрасити невеликим ремінцем або шнурівкою.
3
Зв'яжіть спідницю з квадратів. Модель спідниці в стилі печворк буде ефектно виглядати в поєднанні з високими шкіряними чобітками і стильним блейзером. Схема спідниці залежить від кількості квадратів, їх візерунка і кольору - поєднуючи різні відтінки і фактуру, можна отримати дивно гармонійні конструкції. З'єднуйте квадрати в процесі в'язання, дотримуючись ідеї про те, що низ спідниці повинен бути фігурним. Такі спідниці непогано виглядають в найпростіших візерунках - платочная в'язка, перловий візерунок, панчішна в'язка.
4
Спробуйте пов'язати зимовий варіант спідниці. Знадобиться товста пряжа, краще брати мериносову - вона тепла і щільна. Дуже доречно і ефектно виглядають норвезькі візерунки, таку спідницю можна одягнути в офіс в поєднанні зі строгим піджаком і світлої водолазкой. Почніть в'язання з гумки 1х1 (низ) і вивяжіте основне полотно спідниці, розміщуючи обраний візерунок. Завершіть в'язання поясний гумкою.
5
Зв'яжіть спідницю гачком. В'язати спідницю гачком складніше, ніж спицями. Зате виглядають такі вироби, як справжні витвори дизайнерського мистецтва. Вибір малюнка необмежений - ви можете пов'язати спідницю цілком, шматочками (трикутники, кола, квадрати та фігурні деталі), клинами. До пов'язаних гачком спідницям необхідна підкладка, якщо тільки це не пляжна модель.