Як пити креатин в капсулах. порада лікаря креатин.

Креатин - це азотовмісна сполука, яка бере участь в енергетичному обміні, а також стимулює м'язові скорочення. В організмі кожної людини він міститься в м'язовій тканині, але можливі й такі випадки, коли його недостатньо, що призводить до слабкості м'язів. Медики призначають креатин при таких захворюваннях, як хвороба Мак-Ардла, ідіопатичний дерматоміозит та інших.
Інструкція
1
При м'язової недостатності протягом семи-десяти днів приймайте креатин по 1 капсулі (5 грам) два рази на день: вранці і ввечері. Капсули запивайте великою кількістю води або соку (бажано виноградного або яблучного). Ні в якому разі не використовуйте молоко, кислі соки або чай, так як вони міняють властивості речовини і уповільнюють його засвоюваність.
2
У наступні чотири тижні знизьте кількість прийому креатину до 1 капсули на день (5 грам) в день. Ви можете вживати капсули, заїдаючи медом або цукром, так як солодке стимулює швидку засвоюваність речовин (на одну капсулу припадає приблизно близько 20 грамів цукру). Між курсами робіть перерву - приблизно 2-4 тижні.
3
При хронічній недостатності серцевих м'язів приймайте креатин по 4 капсули на день (20 грам), розбивши кількість прийому на 4 рази, тобто по одній капсулі. Це підвищить працездатність, самопочуття і силу.
4
Вживайте креатин на голодний шлунок, так він краще засвоюється і всмоктується в кров, тобто дія його збільшується. Якщо ж ви поїли, застосовуйте капсули цієї речовини не раніше ніж за годину-півтори після прийому їжі. Але якщо після такого прийому ви відчуваєте болю в животі або у вас відбувається порушення роботи кишечника, вживайте креатин після прийому їжі.
5
Чи не вживаєте капсули креатину перед сном, краще зробіть це за годину до відпочинку і одразу після сну.
6
Не приймайте креатин в наступних випадках: якщо ви страждаєте астмою, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, нирок або печінки. Уникайте прийому цієї речовини і при вживанні алкоголю та кофеїну. Дітям також не рекомендується приймати креатин. Вагітним і годуючим матерям вживати це речовина потрібно тільки під наглядом лікаря.
Корисна порада
Перед застосуванням креатину зверніться за консультацією до лікаря.
Спортивне харчування, основою якого є креатин , допомагає зміцнити м'язи і підвищити їх витривалість, а також швидше відновити сили після тренування. Але щоб креатин ові добавки справили очікуваний ефект, приймати їх потрібно правильно.
Інструкція
1
Існує декілька поширених схем прийому креатин а: a. Протягом тижня приймайте по 5 грам креатин а 4 рази на день. Наступні 6 тижнів пийте по 2-3 грами креатин а щодня. Зробіть перерву 2-4 тижні і знову повторіть курс.b. Приймайте по 3-5 грам креатин а щодня протягом 1-6 місяців. Потім зробіть перерву не менше месяца.с. Чергуйте тижневий курс прийому креатин а (по 5 грам креатин а 4 рази на день) з тижневим перервою.
2
Найпопулярніші форми, в яких випускається креатин , це капсули і порошок. Креатин в порошку коштує дешевше, ніж креатин в капсулах. Але капсули приймати зручніше, крім того, креатин в капсулах краще засвоюється. У кислому середовищі креатин перетворюється на безплідний для організму креатин ин. Тому може бути так, що кислота, що міститься в шлунку, зруйнує креатин до того, як він встигне засвоїтися. Через це предпочтительней вживати креатин в капсулах, желатинова оболонка яких розчиняється не в шлунку, а в тонкому кишечнику.
3
Пити креатин бажано на порожній шлунок. Якщо ви приймаєте креатин в порошку, попередньо розведіть його в рідині. При появі болю в животі або діареї приймайте креатин після їди.
4
Вживання креатин а в розчині простих вуглеводів сприяють його кращій засвоюваності. Тому, щоб креатин швидше всмоктався в шлунку, запивайте його не водою, а солодким соком. Найкраще для цих цілей підходить виноградний сік. Кислими соками креатин запивати не можна.
5
Не забувайте про розминку перед тренуванням. Іноді після прийому креатин а спортсмени відчувають такий приплив сил, що починають інтенсивно тренуватися, заздалегідь не розім'явшись. Через це може виникнути розтягнення м'язів або зв'язок.
Зверніть увагу
Людям, страждаючим хворобами печінки і нирок, пити креатин не бажано. Також не рекомендується дана спортивна добавка людям з ознаками астми.