Як малювати Пікачу.

Пікачу - найпопулярніший з великої родини покемонів, незвичайних істот з однойменного мультфільму. У Пікачу хороший характер, він часто посміхається, але, якщо його розлютити, він покаже крутий норов.
Інструкція
1
Накресліть олівцем прямокутник, що стоїть на меншій стороні, з пропорціями приблизно 4: 7. Не натискайте олівець, оскільки допоміжні лінії потрібно буде видалити по завершенні малюнка.
2
Відокремте тонкою горизонтальною лінією, що проходить посередині прямокутника, голову покемона. Закруглите два верхніх кута, пам'ятайте, що у Пікачу є щічки, тому нижня частина голови трохи ширше, ніж верхня. Також зверніть увагу на те, що лінія підборіддя у цього покемона не промальовувати, нижня щелепа позначається що пролягає під нею тінню.
3
Подумки проведіть дві горизонтальні лінії на голові Пікачу, які ділять його голову на три рівні частини. На нижній лінії намалюйте рот і щоки. Якщо рот закритий, покажіть його у вигляді зигзага, якщо ж він відкритий, зобразите верхню губу з двома виступами, а під нею намалюйте рот у вигляді параболи. Щоки розташуйте ближче до країв мордочки, ніж до куточків рота. На верхній допоміжної лінії намалюйте круглі очі, їх розмір збігається з розміром щік. Не забудьте про маленькі відблиски в очках. Між ротом і очима зобразите маленький ніс у вигляді рівнобедреного трикутника, спрямованого вниз. Намалюйте загострені вуха Пікачу, відокремте в них області, які будуть зафарбовані чорним.
4
Округлите нижні кути допоміжного прямокутника, намалюйте дві пари лапок, вони не дуже довгі. На верхніх кінцівках Пікачу п'ять пальців, на нижніх три. Не забудьте про хвіст, намалюйте дві зиґзаґоподібних лінії, трохи розходяться від підстави, з'єднайте їх. Виділіть штрихами область хвоста, розташовану біля основи, яка буде зафарбована коричневим кольором.
5
Видаліть допоміжні олівцеві лінії ластиком. Розфарбуйте всього Пікачу жовтим кольором, кінчики його вух і очі чорним, частина хвоста коричневим, а щоки червоним. Залиште білими відблиски в очах покемона.