Як відрізнити справжній швейцарський годинник.

Копії справжніх годин можна розділити на 3 категорії. До першого розділу можна віднести найбільш дешеві підробки за ціною від 100 до 600 рублів. Такі годинники мають масу недоліків, які видно неозброєним поглядом. До другої категорії можна віднести підробки подорожче, ну а годинник третьої категорії досить важко відрізнити від оригіналу.
Інструкція
1
Першим ділом подивіться на цифри і заcечкі на циферблаті. У дешевих копій вони зміщені і злегка повернені по осі, якщо порівнювати з оригіналом. Якщо ви хоч раз бачили справжній швейцарський годинник, то неозброєним поглядом у більшості випадків зможете відрізнити фейк. Циферблати найбільш дешевих підробок виготовляються з картону, що важко з'ясувати з першого погляду, проте при попаданні мінімальної кількості води в корпус пристрою недолік відразу проявиться.
2
Зверніть увагу на корпус, ремінець або браслет. На несправжніх годиннику пропечатки написів неоднорідна, оскільки виробники підробок використовують на всій поверхні лише тільки плоскі штампи, які з часом можуть стиратися. Тому виступаючі букви і слова друкують недостатньо об'ємно і чітко.
3
Корпуси підробок рідко виконуються з дорогоцінних металів. Зазвичай годинник робляться з латуні з неякісним нанесенням позолоти, яка швидко стирається і починає облазити. Уважно огляньте корпус на наявність потертостей. Подивіться на гравіювання на задній поверхні годин. У дешевих підробок вона зазвичай відсутня.
4
Механізм найбільш якісних фейків може бути китайським, японським, а іноді і швейцарським (деякі механізми потрапляють в контрабанду, в результаті чого вартість істотно падає). Зверніть увагу на хід стрілки. У кварцових механізмів секундна стрілка переміщається стрибками від поділу до поділу, у той час як у механічних годинників вона плавно зміщується.
5
Найбільш якісні підробки називаються репліками і можуть бути інкрустовані діамантами, які мають невисоку чистоту. Корпуси відшліфовані там, де треба, і часто такі репліки відрізняються від справжніх швейцарських годинників лише тим, що зроблені не на фабриці у Швейцарії.
6
Якщо ви купуєте ювелірні годинники, то проведіть пальцем по обідку діамантів. У реплік всі камені мають різну глибину загортання, якийсь із каменів може висовуватися або западати.
Зверніть увагу
Щоб розпізнати репліку, необхідно попередньо ознайомитися з оригінальними годинами.
Російський ринок предметів розкоші безперервно зростає. Дорогі окуляри, сумки відомих брендів, люксова косметика, елітна біжутерія та годинники - все це стало доступно. Однак фахівці запевняють, що оригіналів в цьому морі не більше чверті, решта - репліки, підробки високої якості, відрізнити які не відразу зможе навіть фахівець.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перша ознака підробки - занадто низька ціна. Вартість статусних речей в першу чергу складається з ціни бренду, а це річ недешева. Перед тим, як зважитися на покупку, зайдіть на сайт виробника і поцікавтеся, скільки коштує оригінал у фірмовому магазині. Різниця в меншу сторону не може бути більше 10-15%. Серйозні бренди не дозволяють продавати свої вироби за заниженими цінами.
2
Дізнайтеся, які фірми мають право продавати дану річ у вашому регіоні. Оригінал не може коштувати у перекупника дешевше, ніж у офіційного дилера.
3
Наступний крок - перевірка наявності сертифіката. Навіть носові хустки від Hermes супроводжуються документом, що підтверджує їх достовірність. Що вже говорити про складні речі, типу сонцезахисних окулярів, годин або хороших сумок.
4
Перш ніж зважитися купівлю дорогої брендової речі, зайдіть на сайт виробника. Фірми, турбуються про свій статус, намагаються активно боротися з підробками своєї продукції. Вони розміщують в мережі інформацію про способи захисту оригіналу, про те як відрізнити оригінал, Розповідають про якихось дрібних деталях, на які варто звернути увагу.
5
На сайті виробника дізнайтеся, що йде на додаток до самої речі і як ці аксесуари повинні виглядати. Наприклад, до окулярів часто прикладають спеціальну мікрофіброву серветку і викрутку для підтягування оправи. Виробники підробок рідко звертають увагу на відповідність цих дрібниць оригінальним.
6
Поцікавтеся, як виглядає фірмова упаковка. Брендові люксові речі упаковують відповідно статусу. Гарна упаковка - невід'ємна частина іміджу. Тому оригінальна сумка від Gucci в поліетиленовому пакеті - фікція.
7
Дрібниці дуже важливі. Навіть якщо ваша сумка зшита за тими ж лекалами і з того ж матеріалу, що і оригінал, розходження в деталях все одно буде. Товщина швів, розташування стібків, колір фурнітури - вивчіть ці дрібниці, щоб не придбати репліку за ціною оригінальної речі.
8
Звертайте увагу на акуратність виготовлення. Статусні речі не мають права на недоліки. Ніяких слідів клею, подряпин, легкої кривизни швів або несиметричності деталей. Не слухайте запевнення, що ця оригінальна сумка продається дешевше оригіналу просто тому, що «ось тут невеликий шлюб». Виробники будь-який шлюб безжально знищують відразу на фабриці.
Корисна порада
Добре зроблена репліка - не завжди зло. Деякі сумки відомих фірм виготовляються в невеликій кількості і стоять довго. Чергу на покупку такої сумки може становити більше двох років. У цьому випадку багато хто воліє купити якісну копію бажаної речі і отримувати задоволення зараз.