Як почати робити свій сайт.

На сьогоднішній день наявність свого сайту в інтернеті - це не тільки спосіб поділитися інформацією зі світом, а й своєрідна візитна картка власника. Найголовніше при створенні сайту - вибрати його тематику і призначення. Задайте собі питання: «Для чого потрібен сайт?» Після відповіді на це питання переходите до вибору хостингу, домену, структури сайту і його функціоналу.
Інструкція
1
При створенні сайту спочатку вибирається доменне ім'я та хостинг. Якщо сайт робиться виключно для себе, друзів або просто для розважальних цілей, то достатньо буде і безкоштовного домена третього рівня, приблизно такого виду: «імя_сайта.імя_домена.ру». Коли у сайту більш конкретні цілі й призначення, то можна використовувати домен другого рівня, виду «імя_сайта.ру». Такий сайт більш презентабельний і підкреслює серйозний настрій автора. Важливо й те, що чим коротше ім'я сайту, тим краще запам'ятовується його адресу.
2
Важливо вибрати варіант хостингу. Якщо на сайті передбачений складний функціонал і структура, то його слід розміщувати на платному хостингу. Варто зауважити: якщо ви хочете заробляти на своєму сайті, то врахуйте, що серйозні рекламодавці працюють тільки з сайтами на платному хостингу. Якщо потрібно зробити нескладний сайт, для цього є маса безкоштовних хостингів. Але, на відміну від платних, на них існують деякі обмеження. Як правило, це невелике дисковий простір, реклама хостера на сайті, тощо.
3
Коли домен і хостинг зареєстровані, прийшов час безпосередньо створювати сайт. Для того щоб зробити простий сайт з мінімальним набором функцій і можливостей, не обов'язково мати великі навички в сайтобудуванні, досить елементарних знань HTML (мова гіпертекстової розмітки). До того ж, існує безліч безкоштовних конструкторів сайтів. Якщо ж потрібно сайт більш серйозний, середнього рівня, то, крім усього іншого, необхідно мати пристойні знання JavaScript, CSS, HTML. Ці вміння допоможуть додати вашому сайту індивідуальність і можливість додати деякі функції. Але якщо ви хочете по-справжньому професійний і повноцінний сайт, то вам необхідно розбиратися в MyCQL, CGI, Java. Все залежить від того, який ви бажаєте сайт і для чого він вам потрібен. Коли все вищесказане буде зроблено, можна буде наповнювати сайт контентом і запрошувати на нього відвідувачів.