Як включити камеру на нетбуці. включення веб камери на нетбук.

Перший раз веб-камеру підключили до комп'ютера в Англії, це було в далекому 1991 році. Служила веб-камера лише для однієї мети - щоб наукові співробітники Кембріджського інституту могли спостерігати за громадською кавоваркою і в черговий раз не бігли по сходах поверхів з кавником. Таким чином, лінь науковців допомогла винайти одне з найцікавіших пристроїв для персонального комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Нетбук, вебкамера, завантажувальні диски.
Інструкція
1
Поставте драйвера: камера вбудована в нетбук - значить, вона повинна бути протестована і налаштована заводом виробником. До того ж, повинен додаватися диск з драйверами. Якщо ви купили камеру окремо, то в комплекті теж повинен йти диск. У кожному разі, завантажте диск в дисковод, автоматично з'явиться меню установки драйверів. Встановіть запропоноване за замовчуванням і в той каталог, що пропонує програма.
2
Встановіть Skype (програма відеозв'язку) і зареєструйтеся в сеті.Skype - дуже популярна і поширена програма, з її допомогою можна здійснювати дзвінки через інтернет. Що цікаво, дзвінки абонентам цієї програми абсолютно безкоштовно. Але найголовніше - Skype допомагає проводити видеоконференции.Распространение програми абсолютно безкоштовно і ви можете завантажити її з офіційного сайту. Коли закінчиться завантаження програми, далі допоможе майстер установки Skype Setup Wizard, який з'явитися автоматично. Він і завершить установку.Далее майстер установки запропонує створити і зареєструвати нового користувача.
3
Тест устаткування. Вам потрібно перевірити працездатність обладнання. Для цього потрібен мікрофон і навушники. Також підійде телефон, якщо підключити його до USB. Або, якщо є, достатньо колонок і мікрофону, вбудованих в нетбук.Когда під'єднання обладнання, можна сміливо відкривати програму. Ви зможете побачити «Тест-дзвінок Skype» - це ваш перший контакт. Тепер просто зателефонуйте. Відповість дівчина-робот. Вона попросить що-небудь сказати, а потім відтворить сказане вами. Коли ви почуєте свій рідний голос, значить, все працює. Якщо раптом вас не чутно, перевірте правильність підключення мікрофона.
4
Налаштування веб-камери. Зайдіть в меню «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування". Потім в закладці «Основні» виберіть пункт «Налаштування відео». Необхідно перевірити, щоб стояла галочка навпроти пункту "Включити Skype відео». В меню «Налаштування веб-камери» можна налаштувати колірну насиченість, яскравість, контрастність і багато чого корисного.