Як купити комунікатор.

При виборі комунікатора необхідно звернути увагу на безліч факторів. Дуже важливо підібрати саме той пристрій, працювати з яким буде зручно і приємно саме вам.
Інструкція
1
Почніть вибір з вивчення зовнішнього вигляду пристрою і способів введення даних. Для багатьох користувачів це найбільш важливий параметр. Більшість сучасних комунікаторів оснащено сенсорним екраном. Введення даних і управління пристроєм виконується пальцем або стилусом. Це далеко не завжди зручно. Якщо у вас є можливість придбати пристрій, що має повноцінну клавіатуру, які зазвичай висуваються в разі потреби, то зупиніть свій вибір на таких моделях комунікаторів.
2
Зверніть увагу на використовувану в пристрої операційну систему. Для тих користувачів, хто звик працювати за комп'ютером з ОС Windows, відмінним вибором буде комунікатор з Windows Mobile. Якщо ви впевнені в тому, що з легкістю опануєте будь-яку іншу систему, то виберіть пристрій з Symbian OS.
3
Вивчіть функціональну начинку комунікатора. Переконайтеся в тому, що вподобана модель наділена всіма необхідними функціями. Спочатку вивчіть вкрай важливі для вас можливості комунікатора. Зверніть увагу на підтримку стандартів передачі даних. В даний час комунікатори активно працюють з мережами 3G і Wi-Fi. Це важливий параметр для більшості користувачів. З'ясуйте можливі варіанти підключення пристрою до комп'ютера та іншого обладнання.
4
З'ясуйте можливість підключення карт пам'яті і їх тип. Уточніть максимальний підтримуваний об'єм flash-карт. Сучасні пристрої стабільно працюють з картами пам'яті, обсяг яких досягає 32 Гб. Зверніть увагу на наявність специфічних роз'ємів, наприклад порту для підключення навушників (3.5 мм).
5
Вибір фірми повністю лягає на ваші плечі. Якщо у вас є певні переваги, то керуйтеся ними. Але пам'ятайте про те, що ціна деяких пристроїв може бути сильно завищена в порівнянні з аналогічними моделями комунікаторів інших фірм.