Як пропустити заставку.

Створення вступних заставок до ігор обходиться розробникам в чималі суми. Однак на витрати доводиться йти для того, щоб гравці запам'ятовували студію, видавця і були попереджені про віковий рейтингу гри. Втім, дивитися одне і те ж при кожному запуску просто неможливо, і бажання з боку геймерів пропустити ролик цілком з'ясовно.
Інструкція
1
Перевірте всі засоби управління. Часто ролики пропускаються по першому ж натискання клавіші: спробуйте клавіші Enter, «пробіл» та Esc, решта для пропуску використовуються рідко. Крім того, не забудьте кілька разів клікнути мишкою і випробувати всі клавіші геймпада, якщо він підключений до комп'ютера.
2
Видаліть ролики вручну. Для цього зайдіть в кореневу директорію гри і знайдіть там папку з відео, що має назву titles, intro і т.п. Не видаляйте дані безповоротно, краще просто перенесіть їх на робочий стіл і спробуйте запустити гру. Частина ігор запуститься і без цієї папки, пропустивши заставку - чого ви й домагалися. Однак є ігри, які не працюватимуть, тоді ролики доведеться повернути на місце, щоб гру можна було запустити.
3
Скачайте Re-Pack гри. Це спеціально створене гравцями видання, яке займає менший обсяг порівняно з офіційною версією. Зокрема, менший розмір досягається за рахунок видалення (на працездатність це ніяк не впливає) не геймплейних відеороликів з тіла гри. Спробуйте знайти в інтернеті максимально стислий варіант архіву з продуктом, напевно він виявиться без вступних заставок.
4
Скачайте спеціальний фікс. Це невеликий патч, який заблокує грі доступ до вступних роликам. Таку модифікацію можна знайти для більшості популярних проектів, однак встановлювати її доведеться вручну. Для цього скачайте архів з фіксом, розпакуйте його і помістіть файли архіву в кореневу директорію гри «з заміною», попередньо створивши резервну копію замінних файлів. Знайти подібну модифікацію можна на фанатських форумах і сайтах гри.