Як відключити екранний диктор.

Операційна система сімейства Windows вже не перший рік поставляється разом з пристойним набором стандартних програм, наприклад, MS Paint, Tweak UI, Calc і т.д. Практично будь-яку програму можна відключити, не виняток і «Екранний диктор».
Інструкція
1
Крім вище озвучених програм у складі систем Windows є ті, які виконують роль додаткових помічників, наприклад, «Екранний диктор». Його завданням є озвучування тексту, відображуваного на екрані або завантаженого вами в програму за допомогою буфером обміну.
2
Для повного відключення цієї утиліти необхідно його запустити, тобто відобразити на екрані, тому програма працює у фоновому режимі. В операційних системах версій Windows Seven і Windows Vista необхідно натиснути меню «Пуск» і в нижньому рядку пошуку ввести команду «Екранний диктор». У результатах пошуку слід вибрати пункт «Екранний диктор» або натиснути клавішу Enter.
3
У вікні, виберіть елемент «Управління запуском екранного диктора при вході в систему» і зніміть позначки з пунктів «Включити екранного диктора», а також «Включити звукове опис». Для збереження змін натисніть кнопку «Застосувати».
4
Для більш старих операційних систем дана дія можна виконати через меню «Пуск». Для цього перейдіть до розділу «Стандартних програм». У списку «Спеціальні можливості» знайдіть пункт «Центр спеціальних можливостей» і запустіть його. У вікні перейдіть до блоку «Використання комп'ютера без екрану» і приберіть галочку з пункту «Увімкнути екранного диктора».
5
Після перезавантаження комп'ютера ви зможете спостерігати, як програма «Екранний диктор» більше не запускається. Для перевірки запустіть додаток «Диспетчер завдань» і перейдіть до вкладки «Процеси». Якщо даний процес досі активний, отже, він знаходиться в списку автозавантаження.
6
Натисніть клавіші Win + R і в порожньому полі введіть команду msconfig. Натисніть кнопку «ОК», щоб запустити аплет «Налаштування системи». Перейдіть до вкладки «Автозавантаження» і зніміть позначку з пункту додатка «Екранного диктора». Для збереження результатів і закриття поточного вікна натисніть кнопки «Застосувати» і «Перезавантаження».