Як визначити мікрофон на ПК.

При підключенні мікрофона до персонального комп'ютера можуть виникнути деякі труднощі, наприклад, мікрофон буде неактивним або система його не зможе визначити. В таких випадках причиною виниклої проблеми може стати будь-яка неточність дій під час його установки.
Інструкція
1
Перед тим як ви вирішите, що вся справа в поганій якості мікрофона, необхідно перевірити практично всі, починаючи від драйверів до звукової плати до правильності з'єднання. Визначення мікрофона найкраще почати з перевірки активної звукової плати в системі. Іноді трапляється так, що в системному блоці встановлено кілька аудіопристроїв. Наприклад, вбудована звукова карта та окремо стоїть плата.
2
Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть на значку «Звуки і аудіопристрої». У вікні перейдіть до вкладки «Аудіо» і перевірте доступність вибору звукового процесора в блоках «Відтворення звуку» і «Запис звуку». Якщо в обох блоках будуть присутні два рядки, тобто два різних пристрої, необхідно вибрати те, яке ви збираєтеся використовувати.
3
Якщо ви знаєте, що у вас два пристрої, але в апплете «Звуки і аудіопристрої» одне з них не відобразилося, отже, воно не активно. Для його включення необхідно закрити всі відкриті вікна і виконати перезавантаження комп'ютера. При завантаженні натисніть клавішу Delete, щоб перейти до налаштувань BIOS. Знайдіть настройку контролерів, серед яких необхідно поставити значення Enabled для пункту Realtek або AC97. Для збереження і перезавантаження натисніть клавішу F10.
4
Після появи нового пристрою скористайтеся драйверами, взятими з оригінального диска. Апаратне забезпечення було повністю встановлено. Тепер з'єднайте колонки (навушники) і мікрофон з аудиоплатой, вставивши штекери у відповідні гнізда певного кольору (для мікрофона - рожевий колір, а для динаміків - зелений).
5
Запустіть мікшер, значок якого можна знайти в панелі системного трея. У вікні, перейдіть до налаштувань підключених пристроїв і перевірте працездатність колонок. Для цього включіть їх, якщо цього ще не було зроблено, і натисніть на зображення колонок - звук повинен з'явитися у відповідному динаміці.
6
Перейдіть до вкладки налаштувань запису і відрегулюйте гучність записи мікрофона, переміщаючи повзунок вліво або вправо. Також рекомендується скористатися опціями придушення шуму і підвищеної гучності (при їх наявності).
7
Для перевірки запису з мікрофону перейдіть до розділу «Всі програми" меню "Пуск", в графі "Стандартні" знайдіть папку «Розваги» та клікніть на «Звукозаписи». У вікні програми натисніть кнопку «Запис», почніть говорити в мікрофон. Через 60 секунд запис автоматично зупиниться, також її можна зупинити натиснувши кнопку «Стоп».
8
Для прослуховування записаного фрагмента натисніть кнопку «Відтворення». Для збереження цього фрагмента натисніть сполучення клавіш Ctrl + S.