Як включити жорсткий диск. Як включити на компі новий жорсткий диск.

куплених новий жорсткий диск вимагає установки в комп'ютер. Ця процедура передбачає механічну роботу - прикрутити, приєднати, установку драйверів і форматування диска.
Вам знадобиться
  • Сполучні дроти, викрутка, диск з драйверами
Інструкція
1
Розбираємося з моделлю набутого жорсткого диска і способом підключення. На старих моделях потрібно встановити спеціальний перемикач (перемичку) між клемами жорсткого диска, щоб операційна система розуміла, до якого з них потрібно звертатися в першу чергу. Сучасні жорсткі диски, які підключаються через контролер Sata, в такий ручний налаштуванні не потребують.
2
Відкриваємо корпус вимкненого комп'ютера і встановлюємо жорсткий диск в спеціальний роз'єм. Закріплюємо його за допомогою гвинтів і викрутки.
3
Підключаємо жорсткий диск до контролера Satа на материнській платі за допомогою дроту, що йде в комплекті з вінчестером. Іншим проводом підключаємо провід живлення до вінчестера від блоку живлення комп'ютера.
4
Включаємо комп'ютер і чекаємо запуску системи plug & play. Вона в автоматичному режимі виявить новий пристрій і здійснить пошук необхідних драйверів.
Зверніть увагу
Приєднання жорсткого диска необхідно виробляти на повністю вимкненому комп'ютері. Після виключення його з мережі, доторкніться до корпусу комп'ютера, щоб зняти статичну напругу.
Корисна порада
При виборі джерело драйверів, вставте диск йде в комплекті з вінчестером і вкажіть до нього шлях. Драйвера від виробника можуть відрізнятися від наявних драйверів в операційній системі. Пізніше можна оновити драйвера через Інтернет.