Як запустити програму у вікні.

Більшість програм може працювати в двох режимах: в повноекранному й віконному. Зміна режиму обумовлюється характером виконуваних завдань: з графікою краще працювати на повний екран, в той час як офісних додатків досить віконного режиму.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зміни віконного режиму - натискання клавіш Ctrl + Enter. Найчастіше даний спосіб застосовується в стандартних віконних додатках, а також в відеоплеєра (Kmplayer, Media Player Classic і т.д.). Повторне натискання цих клавіш повертає вікно програми в початкове положення.
2
Інший, не менш простий, спосіб полягає в натисканні спеціальних кнопок заголовка вікна. Подивіться на вікно свого інтернет-браузера, і в правій частині заголовка вікна ви побачите три невеликих кнопки. Середня кнопка є елементом управління відкритих вікон, натисніть її, щоб змінити стан вікна.
3
Т.к. будь-яка операційна система з сімейства Windows побудована таким чином, що певну операцію можна виконати кількома способами, отже, існує ще кілька варіантів керуванням віконним режимом. Натисніть правою кнопкою миші на заголовку вікна і виберіть пункт «Розгорнути/Відновити» (в залежності від завдання).
4
Для будь-якого додатку є ряд гарячих клавіш і їх поєднань для виконання навігації без використання комп'ютерної миші. Для цього виставте фокус на потрібне вікно за допомогою клавіш Alt + Tab. Натисніть клавіші Alt + «Пробіл» і виберіть пункт «Розгорнути/Відновити».
5
Всі перераховані вище способи не завжди зручні і коректно працюють. Приміром, якщо ви хочете задати віконний режим тільки для однієї програми, рекомендується призначити дану опцію в налаштуваннях програми. За замовчуванням для більшості програм елемент «Налаштування» знаходяться в одному з верхніх меню. Часто вони викликаються поєднанням клавіш Ctrl + P, дане правило працює тільки для утиліт, що не виводять інформацію на друк, т.к. для текстових і графічних редакторів ці клавіші позначають друк документа.