Як поставити конфігурацію на підтримку.

В деяких випадках при спробі виконання оновлень конфігурація 1С видає помилки і попередження. Це може статися, якщо програма не перебуває на підтримці розробника.
Інструкція
1
В такому випадку необхідно відновити підтримку розробника, щоб відновити автоматичний прийом оновлень. Перед будь-якими змінами зробіть резервну копію вашої бази даних. Запустіть програму «1С Бухгалтерія», клікнувши двічі по ярлику або за допомогою відповідного пункту меню «Пуск». У діалоговому вікні вибору бази натисніть на меню, що випадає і виберіть режим запуску "Конфігуратор", потім натисніть "Ок".
2
Коли програма запуститься в режимі конфігуратора, натисніть на пункт меню "Конфігурація", а потім - «Порівняти, об'єднати з конфігурацією з файлу». Потім виберіть файл оновлення форми .cf. Далі з'явиться питання постановки на підтримку. Натисніть «Так». Розпочнеться процес порівняння існуючої конфігурації і файлу розробника .cf. З'явиться список відмінностей в конфігураціях. Якщо хочете, збережіть внесені раніше зміни в конфігурацію і відмовтеся від злиття конфігурацій.
3
Натисніть на кнопку «Виконати», щоб об'єднати конфігурації. Після проведеної процедури програма 1С буде знову поставлена на підтримку. Не варто знімати блокування конфігурації і вносити зміни без гострої необхідності. Врахуйте, що при синхронізації конфігурацій втрачаються всі зміни, які були внесені в конфігурацію програми 1С. Не варто знімати правило «Об'єкт постачальника не редагується», щоб не втратити можливість автоматичних оновлень. Після проведених операцій конфігурація перебуватиме на повній підтримці. В цілому ж можна сказати, що на персональному комп'ютері поставити конфігурацію на підтримку не важко, так як апаратні засоби операційної системи без проблем дозволяють здійснити дану операцію.