Як провести суботу.

Навіть від найулюбленішою і задовольняє роботи потрібно періодично відпочивати. Ось тільки буває так, що відпочити люди запланували, а як правильно це зробити, не придумали. Так і проходить даремно черговий вихідний без відпочинку і нових вражень.
Інструкція
1
Проаналізуйте, що для вас відпочинок. Саме від цього залежить, як краще провести суботній день. Адже одні готові весь день лежати в ліжку і для них це відпочинок, а інші не можуть без пригод і гострих відчуттів - день без них вважається втраченим.
2
Приділіть увагу здоров'ю. Виспатися - одна з можливостей зробити це. Також можна прийняти ароматичну ванну, щоб налаштуватися на релакс, відновити сили і зміцнити здоров'я.
3
Не забудьте про красу. Сходіть в салон краси або проведіть корисні процедури вдома. Головне - відчути себе коханою і бажаною після цього.
4
Проведіть час з сім'єю. У цьому метушливому світі так не вистачає часу для близьких. Суботній день - можливість надолужити згаяне. Якщо маєте дітей, то сходіть в розважальний центр, кінотеатр, зоопарк, кафе.
5
Не забудьте про друзів. Щоб не червоніти перед друзями за те, що згадуєте про них тільки у важкі життєві моменти, плануйте спільний відпочинок. Можна організувати виїзд на природу, зібратися вдома і подивитися новий фільм, сходити в боулінг, пограти в більярд або відвідати баню.
6
Проявіть турботу про батьків. Якщо вони мешкають окремо, то виділіть час для поїздки до них. У літньому віці людям особливо необхідно завірення в любові і відчуття, що вони потрібні. Якщо ви живете разом, то можете запропонувати їм запросити в гості своїх друзів або запланувати такий відпочинок, який ви зможете провести разом з батьками.
7
Розвивайтеся духовно. Читання цікавої художньої книги улюбленого жанру допоможе відволіктися від життєвої суєти і зануритися в інший світ.
8
Знайдіть для себе хобі. Навіть якщо вам далеко не 20 років, і ви встигли обзавестися кількома дітьми, то це не привід забути про свої потреби і перестати розвиватися як особистість. Запишіться на танці, курси з вишивання, в'язання, бісероплетіння, орігамі - тому, що душі завгодно.
9
Поїдьте в найближче місто. Що ви там забули? Просто їдьте і подивіться. Дорога не займе багато часу, і до вечора можна вже буде повернутися додому. Ніби й маленьку подорож, але не вимагає великих грошових витрат.
Витяжка - невід'ємний атрибут кухні. Вона дозволяє запобігти поширенню запахів і випарів не тільки в кухні, але і по всьому будинку. Жителі квартири, в якій встановлена витяжка, можуть дихати чистим повітрям, неотягченним жировими сполуками. А меблі завдяки роботі цього пристрою буде залишатися чистим та охайним.
Вам знадобиться
  • - gерфоратор;
  • - олівець;
  • - дюбелі;
  • - рулетка;
  • - рівень
Інструкція
1
Для повноцінної і продуктивної роботи витяжки необхідно вивести її повітропровід на вулицю, проробивши отвір в стіні. Не забудьте узгодити свій намір з органами самоврядування. Якщо ж витяжка буде приєднана до вентиляційного каналу, який є спільним для мешканців багатоквартирного будинку, вона не зможе достатньо очищатися, знову і знову вбираючи забруднене повітря.
2
Купуючи витяжку та комплектуючі до неї, врахуйте, що повітропровід не повинен бути занадто довгим і зігнутим і мати діаметр, відповідний перетину вентиляційного каналу квартири. Виміряйте варильну поверхню. Підберіть такий парасоль витяжки, ширина якого не буде менше. Це дозволить видаляти пари набагато ефективніше. Встановіть для витяжки окрему електророзетку, уклавши дроти в кабель-канал.
3
Візьміть рулетку і відкладіть вгору вручений поверхні не менше ніж 0,7 м. Якщо ж у вас стоїть газова плита, то відкладайте не менше 0,8 м. Поставте відмітку і за допомогою будівельного рівня «відбийте горизонталь». Вимірявши відстань між кріпленнями на витяжці, перенесіть його на стіну над плитою. Поставте мітки на горизонтальній лінії.
4
За допомогою перфоратора або дриля виконайте в зазначених точках отвори для дюбелів. Забийте їх молотком і за допомогою болтів закріпіть на стіні опори. Встановіть на них витяжку і скоректуйте її положення, підтягуючи або послаблюючи болти. Витяжка повинна розташовуватися строго горизонтально.
5
Підключіть до вентиляційного каналу повітропровід. Якщо отвір вентиляційної шахти розташовується далеко від витяжки, прокладете додаткові короби, заховавши їх над кухонними навісними шафками. Стики коробів виконайте герметично. У висновку роботи встановіть кожух і, відрегулювати його по висоті, закріпіть. Увімкніть витяжку в розетку, для твору пробного запуску.