Як написати уточнення до листа.

Нерідко трапляється так, що вже відправлений лист не містить в собі повної або зрозумілою адресату інформації, і в цьому випадку доводиться відсилати лист-уточнення.
Інструкція
1
Звірте інформацію, що міститься в тексті вже відправленого листа, з відомостями джерела. У разі, якщо ви знайшли якісь неточності (нерідко це трапляється при вказівці номерів рахунків, відомостей про документи і т.п.), вам доведеться направити адресату і лист-уточнення. Такий лист слід написати і в тому випадку, якщо ви виявили неповноту представленої інформації або вирішили, що джерело, на який ви посилалися, не надто надійний (таке іноді трапляється в ході дружньої та ділової переписки викладачів, науковців та т.д.).
2
Почніть лист з обігу до адресата. Залежно від того, пишете ви лист на ім'я керівника організації, колеги чи приватної особи, звертайтеся по імені-по батькові або тільки по імені. В офіційному листуванні пред'являються особливі вимоги до листування: всі листи розсилаються тільки на фірмових бланках з логотипом організації та складаються відповідно до встановленої форми.
3
Якщо у зв'язку з відправленим раніше листом у адресата виникли якісь незручності, обов'язково вибачитеся. Наприклад, використовуючи стандартні форми: «Приносимо свої вибачення за те, що ...» або «Дозвольте вибачитися перед Вами за те, що». Вкажіть причину вибачень. Якщо ви направляєте лист колезі або другу, вибачення можна, за бажанням, опустити.
4
Зверніть увагу, що характерною особливістю такого листа є чітка вказівка на те, що воно є доповненням до попереднього посланню. Якщо це офіційне звернення, обов'язково вкажіть дату, реєстраційний номер і приведіть короткий опис попереднього листа. У разі неофіційною переписки досить буде вказати дату.
5
Перелічіть по пунктам всі можливі уточнення з посиланням на достовірні джерела. При необхідності додайте до листа завірені копії потрібних документів або укладення впливових експертів.
6
У висновку висловіть надію на те, що ваша співпраця не припиниться у зв'язку з виниклими непорозуміннями, і візьміть на себе відповідальність за можливі збої в роботі організації-адресата по причині недостовірної інформації, наданої вами раніше. У приватній переписці попросіть надіслати вам коментарі до уточнених вами даними.
7
завізує лист у керівника організації, поставте печатку, вкажіть дату. У листі колезі або другу буде достатньо, якщо ви вкажете дату та ім'я.