Як видалити шпалери.

Якщо говорити комп'ютерною мовою, то шпалери робочого столу - це фонове зображення робочої області операційної системи. Шпалери використовуються, як прикраса, колись однотонного, робочого столу. Існують анімовані і статичні шпалери. Частіше можна почути назву wallpaper, що в перекладі також звучить, як шпалери. З яких-небудь причин шпалери робочого столу як встановлюють, так і видаляють. Як здійснюється видалення, ви можете дізнатися в продовження цієї статті.
Вам знадобиться
  • Провідник Windows.
Інструкція
1
Шпалери для робочого столу, як елемент операційної системи, зберігаються в папці Windows. Ці файли мають розширення .bmp. Для того, щоб переглянути або змінити шпалери необхідно перейти до налаштувань екрану, а потім і робочого столу. Натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу - виберіть пункт «Властивості» - у вікні, перейдіть на вкладку «Робочий стіл». В розділі «Шпалери» ви можете переглянути всі зображення робочого столу. Вибравши певне зображення, натисніть «Застосувати». Якщо ви не хочете, щоб на робочому столі відображалася картинка, виберіть «Ні» і натисніть «Застосувати».
2
Якщо вам необхідно видалити файли картинок робочого столу, то увійдіть в систему з правами «Адміністратор». Для цього, введіть логін і пароль профілю «Адміністратор». Після цього запустіть «Провідник» (Мій комп'ютер) - двічі клацніть по значку диска «С:» - двічі клікніть по папці Windows - натисніть підтвердження входу в цю папку. У цій папці знаходяться деякі файли картинок робочого столу. Перейдіть до останніх файлам, всі файли в цій папці з розширенням «.bmp» ні що інше, як шпалери робочого столу («Блакитні кружева.bmp», «Зелений камень.bmp», «Кофейня.bmp» і т.д.) . Виділіть ці файли і натисніть кнопку Delete або правою кнопкою миші натисніть на виділені файли - виберіть пункт "Видалити".
3
Ті ж самі дії необхідно зробити в іншій папці, яка знаходиться також в папці Windows (С: - Windows - Web - Wallpaper). Якщо вас не цікавить шпалери в цій папці, то виділіть всі файли (Ctrl + A) і видаліть (Delete) cодержімое всієї папки Wallpaper.