Як відмовити, не кажучи ні.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж відмовити, але багато найчастіше не можуть цього зробити, наприклад, через острах образити іншу людину. Однак у такому випадку ви ризикуєте втратити самих себе, впавши при цьому в залежність від думки тих, хто вас оточує.
Інструкція
1
Відмова буде виглядати більш м'яким, якщо ви будете надавати вашому співрозмовнику увагу. Наприклад, ви можете розпитати детальніше про те, що саме хотів би від вас співрозмовник і незалежно від того, чи будете ви відмовляти у проханні чи ні - подякуйте, що він звернувся до вас з такою пропозицією, а тільки потім повідомляйте про свою позицію.
2
Якщо ви ще не придумали якийсь привід для відмови, щоб зняти напругу, можете спробувати просто потягнути час. Наприклад, можете сказати, що вам потрібно звіритися з вашим тижневиком, порадитися з чоловіком/дружиною або діловим партнером щодо того, чи немає у вас спільних планів на цей день. Якщо ж у вас пробачать гроші в борг, можете сказати, що вам спочатку потрібно поглянути, скільки їх у вас є і так далі.
3
Повідомляючи про відмову, аргументуйте свою позицію. Наприклад, це може бути відповідь: «Мені дуже шкода, але саме на цей день у мене є інші плани», «Я б з радістю, але останнім часом у мене неймовірно багато роботи». Можете також сказати, що останнім часом ви занадто втомлюєтеся або що ви не займаєтеся тим, про що вас просять.
4
У деяких випадках можете також відмовляти, посилаючись на свої звички. Наприклад, це може бути фраза: «Вибач, у мене не вийти прийти, оскільки кожне неділю ми збираємося на сімейну вечерю».
5
Не тільки говорите про свою відмову, але і покажіть його вашим невербальною поведінкою. Як відомо, більший відсоток інформації людина прочитує саме на невербальному рівні, тому щоб повірили вам і вашому рішенню - постарайтеся розслабитися і розправити плечі, і говорите спокійно і упевнено, не зводячи при цьому від співрозмовника очей.
6
Вислухайте аргументи співрозмовника і повторіть те, що ви йому говорили перед цим. Щоб виявити співчуття, можете також сказати співрозмовнику, що вам шкода його чи, що у нього і насправді серйозна проблема. І хоча ви відмовляєте йому, колись при цьому не виправдовуйтесь.
7
І не забувайте, що не варто впадати в крайнощі і всім у всьому відмовляти. Адже головне не те, надайте ви комусь чи ні. Набагато важливіше, щоб саме ви вирішували, що хочете виконати чиєсь прохання, а не хтось вирішував це замість вас.