Як зробити шию гарніше.

Шия часто видає справжній вік. Щоб цього не відбувалося, потрібно доглядати за шкірою, робити спеціальні вправи, підтримуючи м'язи шиї в підтягнутому стані. Комплексний догляд за шиєю допоможе вам виглядати молодо і привабливо.
Інструкція
1
Очищайте шкіру шиї. Для цієї мети ви можете використовувати готові косметичні тоніки з комплексом вітамінних добавок або приготувати очищающий лосьйон самостійно. Підготуйте підкислену воду (додайте до склянки кип'яченої води трохи лимонного соку або ложку оцту), влийте в неї ложку горілки і розчиніть у складі трохи солі. Такий сумішшю протирайте шкіру шиї ввечері. Якщо шкіра суха і роздратована, то змішайте рівні частини сметани і кефіру, занурте ватяний диск в склад і обробіть шкіру.
2
Влаштовуйте для шиї водні процедури. Під час прийому душу направляйте сильний струмінь прохолодної води на шкіру шиї з різних сторін, користуйтеся гідромасажними насадками. Непогано освіжають шкіру шиї холодні компреси з мокрого рушника або обтирання кубиком льоду.
3
зволожують і живлять шкіру шиї. Будь-яку маску, яку ви наносите на шкіру обличчя, можна розподілити і по шиї. Якщо ви хочете приготувати окремий склад, то можете вибрати будь-яку зм'якшуючу основу - рослинне масло, яєчний жовток, мед, фруктову м'якоть. Компреси з теплих трав'яних відварів добре зволожують і живлять шкіру, але готувати їх слід більш концентрованими, ніж розчини для обличчя.
4
Виконуйте спеціальні вправи. Переведіть голову вправо і вліво, переміщаючи щелепу до однойменного плечу. Витягайте шию вперед і повертайте в попереднє положення. З зусиллям закидайте голову назад і опускайте підборіддя на груди. Ці прості вправи потрібно повторювати по 5-10 разів щодня. Руху губ з висуненням щелепи допомагають пропрацювати м'язи шиї і запобігають появі другого підборіддя. Витягайте нижню губу вперед і прикривайте нею верхню губу.
5
Слідкуйте за правильним положенням голови. Під час ходьби дивіться прямо перед собою і не сутультесь, намагайтеся не опускати голову вниз. Спіть на невисокій подушці, що повторює обриси голови, шиї і плечей. Протягом дня частіше розминайте м'язи шиї, виконуючи повороти в сторони і вгору-вниз.
6
Надмірна вага викликає появу жирових складок в області шиї, від яких потім важко позбутися, так як залишаються некрасиві складки шкіри. Слідкуйте за вагою і не допускайте різкого набору або скидання кілограмів.