Як зберегти вкладки. Як в explorer зберігати останні вкладки.

Більшість користувачів рунета користуються безлімітним підключенням і "сидять" одночасно на декількох сторінках. Але комп'ютер в сім'ї - це не завжди персональний комп'ютер, іноді доводиться поступатися місцем іншим членам. Та й поспати іноді хочется.Чтоби при новому включенні браузер відкривав ті ж сторінки, які працювали при виключенні, поколупатися в настройках браузера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлений браузер (будь-який).
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся "Opera", "Mozilla Firefox" або "Internet Explorer", ваш шлях лежить через меню «Інструменти» у верхній панелі меню (в англомовних браузерах "Tools"). Внизу списку знайдіть і клацніть курсором групу "Налаштування". У новому віконці знайдіть вкладку «Основні» і прочитайте верхній рядок вікна: «при запуску відкривати ...». Правіше знаходиться поле з трьома варіантами: відкривати порожню сторінку, відкривати стартову сторінку, відкривати вкладки, залишені при закритті. Виберіть третій варіант, збережіть вибір і вийдіть з меню. Якщо сумніваєтеся, перезапустіть браузер і подивіться, які сторінки він вам відкриє.
2
В браузерах "Safari" і "Google Chrome" меню інструментів знаходиться справа вгорі, позначається шестерінкою або гайковим ключем. В "Safari" знайдіть групу «Налаштування», а в "Google Chrome" - "Параметри". Далі дійте за колишньою схемою.