Що таке протокол.

Протокол - цей термін має кілька значень. По-перше, це офіційний документ, в якому послідовно відзначаються будь-які фактично відбуваються, такі як перебіг зборів, слідчі дії, ін. По-друге, згідно з міжнародним правом, протокол - це офіційний документ, який є додатком до основного договору, або сама угода.
Інструкція
1
Зараз під поняттям "протокол" розуміють виконану в певній формі запис, який містить дані про відбулися або відбуваються в даний час події, викладені в стогом порядку і відповідно до фактами.
2
В інформаційних технологіях мережевий протокол - це стандарт, який описує правила співвідношення блоків в процесі передачі даних. Протокол передачі даних - це всі угоди інтерфейсу логічного рівня, які регулюють обмін даних між різними взаємодіючими програмами. Ці угоди створюють єдиний спосіб для передачі повідомлень при взаємному дії програмного забезпечення апаратури, з'єднаної яким-небудь інтерфейсом. Протокол передачі даних дає можливість розробляти на фізичному рівні інтерфейс, який не був би пов'язаний з певною апаратурою і виробником.
3
В медицині протокол діагностики та лікування визначає детальний план з лікування певного захворювання. Протокол визначає діагностичні, лікувальні, відновлювальні заходи та строгий порядок дій при різних невідкладних ситуаціях, що виникають при важких формах того або іншого захворювання.
4
В дипломатії протокол визначають як спільність загальноприйнятих традицій, умовностей, які повинні дотримуватися урядами країн, диппредставництвами, всіма офіційними особами в форматі міжнародних стосунків.У основі криптографічного протоколу лежить криптографічний алгоритм. Його метою є збереження певних даних в секреті від сторонніх, запобігання шахрайства та розголошення інформації.
5
Все протоколи мають і інші відмітні характеристики. Так, всі учасники протоколу повинні заздалегідь знати все, що їм належить виконати, вони повинні виконувати правила без примусу. Протокол повинен бути однозначним і не допускати можливості неправильного тлумачення. Неприпустимо, щоб будь-які дії чи ситуації під час реалізації протоколу не були б у ньому відзначені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JB7cmKXXFUw