Як справити старий Новий рік.

Святкування старого Нового року в Росії почалося з введенням нового літочислення. Можливістю відзначити новорічне свято ще раз користуються багато - можна привітати тих, з ким не вдалося зустрітися 31 грудня в силу різних причин.
Інструкція
1
Накрийте святковий стіл. Посиденьки з друзями і родичами, спілкування і традиційні вареники з сюрпризом - такий звичний сценарій відзначення Нового року за старим календарем. Вареники з начинкою, що пророкує майбутнє, ліплять всією сім'єю в переддень свята - замість звичного сиру і картоплі в тісто ховають символічні предмети і продукти. Так, наприклад, якщо комусь попадеться монетка, то щасливчика чекають фінансові успіхи, гудзики віщують обновки, квасоля - швидке материнство і т.д. Вибір страв для святкового столу варениками або пирогами не обмежується, тому ви можете приготувати все, що захочете.
2
Переддень свята - саме час для ворожінь. Вважається, що результати ворожінь під старий Новий рік правдиві і достовірні - дівчата ховають під подушки гребінці або прутики з віника, кидають чобіток за ворота, запрошують судженого «на млинці» і скоюють інші дії з метою з'ясувати перспективи на швидке заміжжя. Поворожити можна і чоловікам (удача в бізнесі, наприклад), а діти зрадіють будь-яким таємничим ритуалам. Приготуйте реквізит заздалегідь, виберіть зручний час і запропонуйте гостям повеселитися.
3
Водіть хороводи і співайте пісні. Скористайтеся останньою можливістю покружляти навколо вбраної ялинки - зазвичай після святкування Нового року за старим стилем прикраси знімають, а ялинку виносять. Якщо ви знаєте прості хороводні пісні, то покажіть гостям, як можна урізноманітнити традиційні танці. Застільні пісні під караоке або хоровий спів створять затишну і теплу атмосферу, адже задушевні тексти і російські мелодії розслабляють і умиротворяють. Молодь і діти з радістю вирушать на вулицю співати колядки і збирати солодощі - ще одна зимова забава, яка викликає масу позитивних емоцій. Нарядитеся поинтереснее (вивернутий кожух, яскравий хустка, мішура), розфарбуйте особа, захопіть великий мішок для подарунків і вирушайте по сусідах. Після завершення засівання всю «здобич» потрібно висипати з мішка на святковий стіл і з'їсти.
4
Вирушайте в нічний клуб. Розважальні заклади в цей вечір пропонують безліч розважальних програм, влаштовують костюмовані вечірки, тому це хороший привід відзначити закінчення новорічних свят, поєднавши останній з них з карнавалом.