Як проводити шкільний Новий рік.

Святкування Нового року є для школярів одним з найвеселіших і довгоочікуваних заходів. Однак програма вечора має бути цікавою як для дітей, так і для старшокласників, а також необтяжливою для батьків і безпечної для будівлі школи.
Інструкція
1
Для дітей молодших класів влаштуйте святкування Нового року в останній навчальний день. Попередьте дітей, щоб на утренник вони з'явилися в карнавальних костюмах. Доручіть придбання подарунків для дітвори, наприклад, невеликих сувенірів, яскравою канцелярії, іграшок, батьківському комітету.
2
Підготуйте новорічну виставу для маленьких школярів, залучаючи до організації як вчителів, так і старшокласників. Якщо дозволяє фінансування, новорічну виставу можна провести разом з найманими артистами. Попросіть вчителів підготувати по одному цікавому номеру, який стосується їх предмета. Наприклад, учитель хімії може показати дітям хімічний фокус.
3
Святкування Нового року для учнів старших класах повинно увінчатися проведенням дискотеки. Незабутнім буде свято із загальношкільними конкурсами, наприклад, конкурсом краси «Міс-Снігуронька» і «Містер-Сніговик». Такі дійства напевно розбурхають учнів.
4
Для дітей молодших і старших класів проведіть конкурс на найоригінальнішу сніжинку, зроблену своїми руками, або на кращу святкову стінгазету, або новорічне вірш. Старшокласники самостійно впораються з умовами конкурсу, а ось маленькі школярі будуть потребувати допомоги батьків і вчителів.
5
Об'єднайте шкільний колектив і проведіть спільне позакласний захід на тему «Традиції святкування Нового року». Вчителі молодших класів підготують матеріал самі, а старшокласники виступлять з невеликою, самостійно підготовленої промовою про новорічні традиції країн світу.
6
Подбайте про запрошеннях на свято. Для цього в сьогоденні шкільному щоденнику червоним напишіть час початку і місце проведення свята. В якості уроків перерахуйте розваги, навпроти яких на заході виставте дітям оцінки.
7
Оригінально оформите зал, розвісивши географічні карти, таблицю Менделєєва, встановивши шкільну дошку і оформивши дошку пошани з фотографіями учнів із забавними коментарями (наприклад, староста класу - «Перший прогульник», його заступник - «Другий прогульник», двієчник Вася Іванов - «Переможець олімпіади з хімії» і пр.). Не забудьте написати реальні заслуги кожного учня.