Як зробити новорічну саморобку своїми руками.

Довгі осінньо-зимові вечори просто створені для рукоділля. Чому б замість звичного в'язання або вишивання не спробувати що-небудь нове? Наприклад, почніть виготовляти новорічні вироби. До спільної творчості можна залучити дітей - їм буде дуже цікаво, а роботи зі святковими сувенірами вистачить на всіх.
Вам знадобиться
  • - зелена і біла офісний папір;
  • - дріт;
  • - ножиці;
  • - клей ПВА;
  • - шило ;
  • - зубочистки;
  • - шишки;
  • - спрей із золотою і срібною фарбою;
  • - дрібні ялинкові прикраси та мішура;
  • - цукерки.
Інструкція
1
Який же Новий Рік без ялинки? Можливо, ви плануєте придбати живе дерево. Однак і міні-ялинка з паперу в будинку не завадить. До того ж вона може стати недорогим, але милим і оригінальним подарунком.
2
Візьміть аркуш зеленого паперу формату А-4, циркулем накресліть на ньому коло. Виріжте її і за допомогою лінійки і олівця расчертите на рівні сектори. Надріжте кожен сектор ножицями і поверніть його в конус, склеївши краю. Таким чином обробіть весь вирізаний круг. Вийшла нижня частина ялинки.
3
Переверніть деталь і проколіть в центрі отвір товстою голкою або шилом. Виготовте ще кілька заготовок різного діаметру. Відріжте шматок дроту, один кінець скрутіть в широке кільце (це буде підстава ялинки), а інший випряміть. Нанизайте на дріт паперові деталі так, щоб найширша виявилася внизу, а найменша - зверху. Виріжте маленьку смугу, згорніть її в конус. Прикріпіть його на вершину ялинки.
4
Оригінальну ялинку можна змайструвати з шишок. Їх можна залишити в природному вигляді, а можна і декорувати золотою або срібною фарбою-спреєм. Обробляйте шишки в добре провітрюваному приміщенні - фарба має досить сильний запах.
5
Візьміть аркуш звичайного білого паперу і поверніть його у вузький конус. Змащуйте денця шишок клеєм і прикріплюйте їх до конусу-основі. Кріпите шишки щільно, без зазорів. Між ними можна приклеїти кілька жолудів - вони теж прикрасять ялинку. Замість верхівки зміцните шишку подовженої форми.
6
Прикрасьте готову ялинку ланцюгами, дрібними іграшками, біжутерією і вузькою мішурою. А можна декорувати ялинку цукерками. Виберіть округлі неважкі цукерки, щільно загорнуті у фольгу. Нанесіть на обгортку краплю клею і притисніть цукерку до шишки.
7
Дуже захоплююче заняття - виготовлення сніжинок у техніці квілінгу. Наріжте білу офісний папір смужками шириною в півсантиметра. Скручуйте паперові смужки на Шіле або зубочистці, щоб вийшов плоский рулончик. Дайте йому трохи розкрутитися, утворивши спіраль, і підклейте кінець смужки. З круглої спіралі можна зробити краплю, витягнувши заготовку з одного боку і злегка стиснувши її пальцями. Таких деталей потрібно достатньо багато.
8
Почніть збірку сніжинки. Шість деталей у формі краплі склейте разом, щоб вони утворили подобу квітки. Викладіть другий ряд крапель, зміцнюючи їх між пелюстками квітки першого ряду. На кінець кожної краплі приклейте заготовки-спіралі. Сніжинка готова. Прикріпіть до неї нитку - тоді прикрасу можна буде повісити на ялинку або прикріпити до віконного карнизу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bfHeykRWNBE