Як підключити флешку до телевізора. де в телевізорі вставляється флешка.

Телевізори здатні показувати не тільки телевізійні ефіри, а й служити в якості монітора для комп'ютера, програвати відеозапису і показувати фотографії з різних носіїв. Одним з таких носіїв є флешка.
Інструкція
1
Якщо ви є власником сучасного телевізора, підключення до нього флешки не складе особливих труднощів. Для цього знайдіть USB-роз'єм в телевізорі і вставте в нього накопичувач. Найчастіше цей роз'єм розташований на задній панелі телевізора.
2
Потім увімкніть телевізор, натисніть кнопку пульта з написом TV/AV і перемкніть зображення на сигнал із зовнішнього джерела. Ось, власне, флешка і підключена, можете відтворювати необхідні вам файли.
3
Моделі сучасних телевізорів різноманітні, і цілком імовірно, що у вашому телевізорі USB-роз'єму може не виявитися. Але це не привід засмучуватися, тому що цю проблему можна вирішити іншими способами.
4
Підключити флешку можна також за допомогою DVD-програвача з вбудованим USB-портом. Для цього вимкніть телевізор з програвачем і знайдіть однакові роз'єми на з'єднуються пристроях. Потім з'єднайте роз'єми пристроїв, що збігаються за кольором з роз'ємами з'єднувального кабелю. За відеосигнал відповідає жовтий роз'єм, а за аудіоканали - білий і червоний. Тепер підключіть обидва пристрої і вставте флешку в USB-роз'єм DVD-програвача.
5
Також для підключення флешки до телевізора можете скористатися медіаплеєром, який прийшов на зміну DVD-програвача. Для цього підключіть медіаплеєр до вашого телевізора за допомогою кабелю, який входить в комплект з медіаплеєром або за допомогою HDMI-кабелю. Після цього вставте флешку в USB-роз'єм медіаплеєра.
6
Переконайтеся в тому, що флешка була повністю підключена до медіаплеєра, оскільки через поганий з'єднання медіаплеєр не зможе розпізнати знімний накопичувач. Після цього включіть телевізор і перемкніть на вхід, який необхідний для підключення медіаплеєра. Візьміть пульт дистанційного керування і за допомогою клавіш зі стрілками перейдіть файлів. Для відтворення потрібних вам файлів натисніть на кнопку Enter.