Як писати на торті.

Торт - часте блюдо на святковому столі. Господині творчо підходять до його оформлення. Торт прикрашають ягодами і фруктами, поливають глазур'ю або роблять його верх желейним. А можна зробити на торті напис, відповідну урочистого приводу. Спробуйте, у вас обов'язково вийде!
Вам знадобиться
  • Спосіб перший:
  • - ягоди;
  • - фрукти.
  • Спосіб другий:
  • - шоколад.
  • Спосіб третій:
  • - 1 банка згущеного молока;
  • - 200 г вершкового масла;
  • - 2 банана.
Інструкція
1
Спосіб первий.Возьміте будь-які фрукти або ягоди. Добре промийте їх і просушіть на паперовому рушнику.
2
Наріжте фрукти тонкими брусочками. Викладіть на торті напис ягодами і брусочками фруктів. Оформіть край торта скибочками фруктів і ягід, використовуваних для виконання напису.
3
Спосіб второй.Растопіте плитку шоколаду на водяній бані. Помістіть розтоплений шоколад в кондитерський шприц з самою тоненькою насадкою. Змастіть металеву фольгу рослинним маслом.
4
Нанесіть потрібну напис розтопленим шоколадом за допомогою кондитерського шприца на фольгу. Попередньо можна нанести зубочисткою контури написи на фольгу, що не процарапивая її наскрізь. Враховуйте при цьому розміри торта, щоб напис потім помістилася на ньому. Можна виконати не всю напис цілком, а намалювати літери окремо один від одного.
5
Залиште напис на фользі при кімнатній температурі до повного охолодження, потім помістіть в холодильник для застигання.
6
Зніміть з фольги повністю застиглу напис з шоколаду. Робіть це обережно! Напис дуже тендітна. Викладіть напис на торті і подавайте його до столу.
7
Спосіб третій.Размягчіте при кімнатній температурі 200 г вершкового масла.
8
Збийте розм'якшене масло міксером, додаючи в нього 1 банку (380 г) згущеного молока в кілька прийомів. Згущене молоко візьміть жирністю 8,5% і калорійністю 320 ккал.
9
Натріть на крупній тертці 2 очищених стиглих банана і з'єднайте їх зі збитим маслом. Все ретельно перемішайте.
10
Трохи охолодіть крем і покладіть його в кондитерський шприц.
11
Зробіть на торті потрібну напис. Переривання лінії крему робіть в місцях, де з'єднуються між собою букви або їх елементи. При помилково зробленої написи зніміть крем ножем і виконайте її правильно.
12
Готовий торт до подачі до столу тримаєте в прохолодному месте.Пріятного апетиту!