Як підібрати тіні для зелених очей.

Майстерний макіяж перетворює кожну жінку, робить її молодше і привабливіше. Красу смарагдових очей можна підкреслити різноманітними відтінками тіней.
Вам знадобиться
  • -Тінь пастельних тонів;
  • - тіні коричневих тонів;
  • - тіні лілові;
  • - тіні фіолетові;
  • - тіні зелених тонів;
  • - тіні сірі;
  • - тіні золотисті.
Інструкція
1
Пограйте з поєднаннями кольорів. Незважаючи на те, що зелені очі нечасто зустрічаються, існує безліч їх відтінків. Всі різновиди виділені в 4 основні групи, і для кожної можна підібрати свій макіяж. Для зеленого кольору з домішкою бірюзи - темний зелений або світло-зелений, щоб повіку і око не виглядали одним плямою. Якщо зелений колір розбавлений іскорками жовтого - вибирайте фіолетовий відтінок. Жовтий і фіолетовий створюють контраст, відтіняючи зелень. Світлі сіро-зелені очі виглядають виразно, якщо ви використовуєте пастельні тони тіней. Насиченість темно-зелених очей підкресліть темним кольором: сливовим, фіолетовим, шоколадним. Відтінятимете основний колір контрастним: рожевим, фіолетовим або сливовим. Безпрограшним варіантом є обрамлення зеленим і коричневим.
2
Використовуйте для основи персикові, вершкові, золотисті або світло-коричневі тіні. Для повсякденного макіяжу підберіть спокійні і теплі природні відтінки. На все віко нанесіть світлу основу, а поверх - світло-коричневі тіні. Веко під складкою растушуйте темно-сірим або коричневим. Для урочистих випадків підійдуть темно-фіолетові, темно-зелені, золотисті і мідні кольори.
3
Накладіть багатошаровий макіяж з контрастних тіней: рожевого, фіолетового і зеленого. Щоб не виглядати без смаку, краще поекспериментувати з відтінками заздалегідь. Виразність очей посилить темно-коричнева або сіра підводка олівцем. Обов'язково накрасьте вії чорною тушшю. Якщо експеримент вдався, при вечірньому освітленні очі будуть незвичайно красиві. Підбирайте тіні для зелених очей, враховуючи колір волосся. Натуральним блондинкам зі світлою шкірою підійдуть персикові і світло-коричневі тіні. Шатенки із зеленими очима можуть вибрати коричневий колір. Для рудоволосих дам вибір набагато ширше - підходять тіні всіляких відтінків.
Зверніть увагу
Не використовуйте сріблясті тони і відтінки синього кольору.
Корисна порада
Використовуйте всі відтінки бузкового кольору. Для денного макіяжу гарні спокійні і розбавлені тони, а для вечірнього доречні соковиті і яскраві.