Як копіювати на флешку. Як скопіювати файл на флешку.

«Флешка» - це флеш-носій, вона ж - USB-накопичувач. Індустрія флеш-накопичувачів пішла далеко вперед. На сьогоднішній день існують накопичувачі об'ємом до 64 Гігабайт. Ще 5 років тому такий обсяг «флешок» вважався б просто фантастикою, а сьогодні це реальність. Широка популярність цього девайса привела до значного зниження цін на цей пристрій.
Вам знадобиться
  • Сумний флеш-носій, комп'ютер з підтримкою USB 2.0.
Інструкція
1
Для того, щоб зробити копіювання файлів або папок на флеш-носій необхідно підключити нашу флешку до комп'ютера. Підключення проводиться за допомогою USB-порту. Роз'єм підключення USB-носія (флешки) знаходиться на тильній стороні системного блоку (задня панель). Як правило, на тильній стороні знаходиться 4 USB-роз'єму. Також можливий варіант підключення на передній панелі. В останніх моделях системних блоків з'являється інтеграція передньої панелі, на якій розташовується два USB-роз'єму і роз'єми для підключення мікрофона, а також навушників.
2
Запустіть «Провідник» (Мій комп'ютер). Це можна зробити подвійним натисканням по ярлику «Мій комп'ютер» або через меню «Пуск». У нижній частині вікна перебуватиме розділ зі знімними носіями та CD/DVD-приводами. Як правило, ваша флешка буде відображати в назві виробника цього USB-пристрою.
3
Підготували флеш-носій до роботи, тепер будемо копіювати інформацію. Для цього відкрийте флешку подвійним натисканням лівої кнопки миші або натисніть правою кнопкою миші на значку флеш-носія і виберіть пункт "Відкрити" .Откройте будь-яку папку, елементи якої нам потрібно скопіювати на флешку. У новому вікні виділіть необхідні файли, затиснувши кнопку Ctrl, і перетяните їх в перше вікно. Також можна перетягнути ці файли при затиснутою правою кнопці миші, вибравши пункт «Скопіювати» .Є можливість відправити необхідні файли або папки наступним чином: - виберіть потрібний файл для копіювання його на флешку; - натисніть правою кнопкою миші - виберіть пункт «Відправити» - виберіть флеш-носій.
4
Файли були скопійовані. Вам залишається тільки витягти флеш-носій з комп'ютера. Для цього натисніть лівою кнопкою миші на зображенні USB-пристрої в треї (поряд з годинником). З'явиться повідомлення про те, що зараз можна витягти ваш флеш-носій.