Як привітати викладача.

Кілька разів на рік студенти і школярі опиняються перед проблемою: як привітати викладача. Щоб зберегти у колективі добрі взаємини, варто вітати викладачів не тільки з днем вчителя і ювілеєм, а й зі звичайними днями народження, з 8 березня, з Новим роком та іншими святами. Дотримуйтесь наших порад, і ви зможете привітати викладача організовано і оригінально.
Вам знадобиться
  • - план поздоровлення;
  • - листівка;
  • - подарунок;
  • - квіти.
Інструкція
1
Оберіть людини, відповідальної за привітання, і кілька помічників. Розробіть план поздоровлення, розподіліть обов'язки з урахуванням здібностей і можливостей хлопців. Постарайтеся задіяти якомога більше учасників, оскільки це важливо для формування дружного і відповідального колективу. Переконайтеся, що кожен добре зрозумів покладені на нього обов'язки та не підведе у відповідальний момент.
2
Оберіть місце поздоровлення. Для урочистого випадку орендуйте приміщення кафе або актовий зал. Якщо планується невелике скромне привітання, можна вибрати аудиторію або клас. Створіть атмосферу свята, повісьте тематичні плакати та малюнки, для Нового року прикрасьте стіни гірляндами та сніжинками.
3
Підготуйте листівку і подарунок від усього колективу. Листівку зробіть досить велику, щоб кожен міг залишити на ній своє привітання. На ювілей подаруєте викладачеві цінний подарунок і пишний букет (навіть чоловікові). Жінці-викладачу даруєте квіти на будь-яке свято. Ретельно виберіть подарунок. Це можуть бути настільні приналежності (лампа, годинник, органайзер, фоторамка), комп'ютерні аксесуари, покликані спростити роботу (бездротова миша, ергономічна клавіатура, флешка). Ні в якому разі не даруйте предмети гігієни, гроші, ювелірні прикраси, алкогольні напої та вази. Кращим подарунком для будь-якого викладача стане вашу увагу і повагу. Порадуйте його своєю самодіяльністю: віршами, переробленими піснями, придуманої сценкою.
4
Організуйте фото- або відеозйомку, щоб відобразити на пам'ять момент привітання. Сфотографуйте всім класом або групою, додайте до цієї фотографії календар і подаруйте викладачу.
5
Якщо є можливість, зніміть про викладача п'ятихвилинний фільм або зробіть великий колаж з добірки фотографій.