Як зустрічати Новий рік в Англії.

Чим менше часу залишається до новорічних свят, тим частіше люди починають замислюватися над тим, де і як зустріти початок нового року. На сьогоднішній день дуже популярним стає святкування де-небудь за кордоном, наприклад, в Англії, де можна відчути всю атмосферу старовинних традицій і отримати яскраві емоції.
Інструкція
1
Насправді Новий рік на території цієї країни не є першорядним святом, так як Різдво для жителів Туманного Альбіону набагато важливіше. Але, тим не менше, і тут ви знайдете можливість провести чудову новорічну ніч згідно стародавнім традиціям. Перше, що вам варто знати про англійських традиціях це те, що Новий рік - свято для близьких друзів, які займають досить важливе значення у вашому житті. Тут також не прийнято дарувати подарунки, тому що всі вже були подаровані напередодні різдвяного вечора.
2
Перед настанням цього важливого дня потрібно ретельно прибрати будинок, викинувши всі непотрібні і старі речі, щоб звільнити місце для нових і бажаних. Постарайтеся також завершити всі важливі справи, оскільки вважається поганою прикметою «тягти» з собою вантаж невирішених проблем у майбутній рік. Святкування проходить під час веселої вечірки.
3
Як тільки починається бій годинника, потрібно відразу ж відкрити навстіж двері. Англійці вважають, що саме таким способом в дім приходить новий рік. Дуже добре, якщо в будинку є і задні двері. У цьому випадку відкрийте також і її, щоб випустити з життя старий рік з усіма невдачами.
4
Дуже важливою англійці вважають і прикмету, яка пов'язана з першою людиною, яка увійде в будинок після настання Нового року. Вважається, що саме він вплине на ваше майбутнє, особливо на матеріальний достаток. Бажано, щоб людина, яка відвідає ваш будинок, приніс вам подарунок - склянку кришталево чистої води або шматочок вугілля. У цьому випадку можете бути впевнені - наступний рік стане для вас дуже щасливим.
5
До речі, ви зможете взяти участь у прогнозі врожаю. Наприклад, якщо в новорічну ніч іде дощ, то і врожай буде дуже поганим.
6
На Новий рік потрібно обов'язково подарувати всім своїм родичам і друзям по красивою і яскравою новорічній листівці. До речі, саме на території Англії і була заведена ця традиція, адже перша святкова листівка була створена саме тут в 1794 році.
7
Якщо ви не знаєте, куди саме йти, то найкращим місцем для проведення Нового року буде місто Лідс, де це свято має величезне значення.