Як позбутися від розлучень після прання.

Багато стикалися з неприємними наслідками прання у вигляді слідів на тканині. У таких ситуаціях деякі діють за принципом "клин клином" і перуть одяг заново. Але світлих плям, в кращому випадку, не стає менше. Способи позбутися від розлучень після прання все ж є.
Інструкція
1
Перш ніж почати прати яку-небудь одяг з якою завгодно тканини, обов'язково виверне її навиворіт.
2
Періть одяг, яка схильна до появи розлучень, не звичайним сухим порошком, а рідким засобом для прання. Найкраще придбайте гель для прання темного і чорного білизни.
3
Після прання ретельно прополіскуйте одяг вручну, щоб гарненько вимити порошок, мило і будь-яке інше засіб для прання. Якщо ж ви віддаєте перевагу автоматичне полоскання ручному, задавайте програму додаткового полоскання. Полощіть як мінімум три рази.
4
Сушіть одяг, на якій можуть з'явитися розлучення, тільки в горизонтальному положенні. Таким чином, ви вбережете її від численних патьоків, які, власне кажучи, і є причиною розлучень на тканині. Для горизонтального просушування досить розстелити прати одяг на сушарці для білизни. Якщо немає сушарки, підійде будь-яка інша площина, стіл, наприклад. Розстеліть на столі махровий рушник і акуратно розкладіть на ньому річ. Не забудьте розправити всілякі складочки. Крім того, при просушуванні білизни не на сушарці необхідно час від часу перевертати його для більш ефективної вентиляції.
5
Якщо помітите світлі розводи на майже висохлої одязі, негайно заперіть їх засобом для миття посуду. Можете нанести трохи засобу для виведення плям, залишивши одяг у такому вигляді на кілька хвилин. Потім перепрала її звичним способом. Після прання слід кілька разів прополоскати одяг.
6
Чи не забивайте пральну машину брудною білизною до відмови. Від тісноти одяг налипає одна на іншу, перекручується, не маючи можливості вільно обертатися в барабані машини при пранні і полосканні. В результаті речі не тільки втрачають форму, на них ще й проявляється величезна кількість світлих слідів від недостатньо добре вимитого миючого засобу.