Міняємо колір очей: Як працювати в фотошопі. Як міняти очі в фотошопі.

Існує безліч способів змінити колір того чи іншого фрагмента зображення в програма Adobe Photoshop, Якщо необхідно злегка перефарбувати дуже невеликі ділянки, геометрична форма яких не дуже складна - як, наприклад, овальні райдужки очей, то можна скористатися одним з найбільш простих методів.
Інструкція
1
Завантажте зображення в програму.
2
Зробіть масштаб зображення таким, щоб вам добре бачити зацікавив фрагмент особи - а саме очі моделі.
3
Виберіть інструмент Brush (Кисть). На панелі параметрів - вона розташована у верхній частині вікна, під головним меню - виставте для неї наступні режими: режим накладення (Mode) - у значення Color, параметр прозорість (Opacity) близько 40-50 %%. Діаметр кисті краще взяти трохи менше ширини відстані від зіниці до кордону райдужки, а жорсткість кисті (Hardness) краще звести нанівець.
4
Тепер справа за творчістю. Виберіть основний колір, в який ви хочете перефарбувати очі моделі - ви можете це зробити, два рази клацнувши на кольоровий квадрат, розташований внизу колонки з інструментами. Акуратно проведіть пензлем, зафарбовуючи основну площу райдужки. Зрозуміло, з першого разу це може не вийти, тоді у вашому розпорядженні команда Undo (Відмінити останню дію) або Step Backward (Повернутися до попереднього кроку) з меню Edit. На клавіатурі ви можете натискати поєднання Ctrl + Z або Alt + Ctrl + Z, щоб скасувати невдалий мазок пензлем. Поекспериментувавши з кольором, ви, швидше за все без зусиль зможете зафарбувати основну область. Тепер можете додати розцвіченню природності: змінюючи колір кисті до теплішого або більш холодного тону, додайте ці відтінки безпосередньо навколо зіниці, а іншими тонами подкрасьте периферію райдужної оболонки.
5
Домігшись необхідного результату, збережіть зображення з допомогою команди File> Save As (Зберегти Як), вказавши нове ім'я і місцерозташування картинки. Майте на увазі, що зберігши виправлений файл поверх вихідного зображення - задавши те ж місце і ім'я файлу, ви поступите, м'яко кажучи, непрофесійно. Вихідне зображення - і саме вихідне - вам ще може знадобитися в подальшому, ніколи не знищуйте його з власної волі.