Як знайти свою стрижку.

Вибір зачіски - відповідальне рішення. Важливо не просто підібрати вподобану форму, а й врахувати структуру вашого волосся, а головне форму вашого обличчя. Правильно підібрана стрижка допоможе підкреслити достоїнства і приховати недоліки зовнішності.
Вам знадобиться
  • дзеркало, фотографії зачісок.
Інструкція
1
Якщо ваша форма обличчя - овальна, можете вважати, що вам пощастило. Овал вважається ідеальною формою. Вам підійдуть будь-які зачіски, як на довгих, так і на короткому волоссі.
2
Кругла форма обличчя вимагає уважного підбору зачіски, її завдання - візуально зробити особу вже і подовжити його. Ідеально підійдуть високі зачіски з косим проділом або чубчиком. Також добре виглядає укладання з випрямленими волоссям, піднятими біля коріння. Слід уникати дуже коротких стріжек.Еслі форма вашого обличчя квадратна, відмовтеся від густих челок. Також не слід зачісувати волосся назад. Добре будуть виглядати зачіски, зорово подовжують обличчя, а також асиметричний проділ і косі чубчика.
3
Трикутна форма обличчя вимагає стрижки не коротші рівня підборіддя. Слід уникати об'ємних на рівні скул зачісок, а також високих укладок з прибраними волоссям. Довгі чубчики і випрямлені стрижки каре додадуть особі овальну форму. Занадто витягнуту форму обличчя скорегують пишні зачіски з локонами в особи. Намагайтеся створити об'єм на рівні скул. Уникайте будь-яких зачісок з вертикальними лініями.
4
Вибирайте стрижку також враховуючи структуру вашого волосся. Неправильно підібрана зачіска може позбавити обсягу тонке волосся, а на густих складна укладання не протримається й кількох годин.
5
М'які тонке волосся легко втрачають обсяг під власною вагою, їм протипоказана довжина нижче плечей. Ідеальні стрижки середньої довжини, також для додання пишності можна зробити зачіску ступінчастою або з градуювання. М'яка хімічна завивка пожвавить зачіску і зробить її більш об'ємною, але пам'ятайте про те, що тонке волосся легко пошкодити.
6
Густі волосся дозволяють вибирати будь-яку довжину. На прямому волоссі дуже добре виглядають стрижки боб і каре. Намагайтеся уникати зачісок, що вимагають щоденної укладки, густе волосся, як правило, погано тримають форму.
7
Кучеряве волосся зазвичай мають хороший обсяг. Власниці таких волосся можуть дозволити собі різні форми зачісок за формою обличчя. Відмінно виглядають укладання для волосся середньої довжини з обрамляють обличчя локонами, а довге хвилясте зачіски роблять волосся більш густим на вигляд.