Як знайти людину в метро.

Метрополітеном щодня користуються тисячі людей, в годину-пік станції завантажені настільки, що упустити з виду супутника або дитину можна в частку секунди. Якщо така ситуація сталася, не впадайте у відчай - приступайте до пошуків зниклого.
Інструкція
1
Тут можливі два варіанти подій. Ви відстали від поїзда, а ваш супутник (дитина) поїхав далі. Щоб знову зустрітися, сядьте в наступний поїзд метрополітену, який рухається в тому ж напрямку, що і попередній, і доїдьте або до кінцевої станції вашої поїздки, або просто до наступної станції, де і зустрінетеся з потерявшимся. Це треба обговорити заздалегідь.
2
Вашого супутника (дитини) відтерла від дверей вагона натовп, ви встигли увійти всередину, а він - ні. Тоді сядьте на зворотний потяг і поверніться на попередню зупинку. У тому випадку, звичайно, якщо супроводжуючий вас людина, залишиться на місці і буде чекати вашого повернення. І про це також варто домовитися заздалегідь.
3
До пошуків потрапив дитини негайно підключіть чергового по станції і поліцію. Повідомте, на якій станції ви розминулися, куди прямували і як виглядає загубився. Постійно намагайтеся додзвонитися до дитини по мобільному, відправляйте йому смс.
4
Іноді виникає необхідність знайти і абсолютно незнайому людину, яка зачепив в вас щось одним тільки поглядом. В цьому випадку пошуки залежать тільки від вашої наполегливості. Можете кілька разів водночас побувати на цій станції, спробувати знову зустріти вподобаного незнайомця (незнайомку).
5
Можете також поговорити з черговими метрополітену і, змалювавши ситуацію, надавав на жалість або оплативши послуги, спробувати переглянути записи відеокамер, які працюють тепер на кожній станції, на виході і на вході. Принаймні, будете знати, звідки з'явився і куди подівся ваш візаві.
6
Ще одним способом розшукати незнайомої людини в метро є численні сайти в інтернеті (наприклад, http://www.diary.ru/~metro-vstrecha або http://s30960825881.mirtesen.ru/), які розміщують у себе оголошення про розшук і допомагають таким чином знайти цікаву для вас особистість.
Корисна порада
Якщо ви призначаєте зустріч у метро, обов'язково уточніть, в якого виходу (входу) вона має відбутися. У залі метрополітену зустріч зазвичай призначають у першого або останнього вагона, щодо обговореного напрямку курсування поїзда.